Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

a oto moja Pomarańczka

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

kuba113
Posty: 71
Rejestracja: 16 września 2013, 16:29
Lokalizacja: ³odz

a oto moja Pomarańczka

Post autor: kuba113 »

A to moja pierwsza Perełka jeszcze troche i na zime pujdzie w ciepły garaż.mało zostało takich Maluszków ludzie jeszcze sie ogladaja na nia i uśmiechaja...a nawet pstrykaja fotki...
Załączniki
Zdjęcie0046.jpg
Zdjęcie0047.jpg
Jakub
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

Fajny, też zaczynałem od kaszlaka, ale zdecydowanie wolę R5 :P Widze że coś przy zawieszeniu było grzebane :P
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Fajny kaszlak gratki powodzenia w pracach :)
WruszkaZiomalka
Posty: 4
Rejestracja: 6 października 2016, 07:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: WruszkaZiomalka »

Piekna pomarańcza :) ja swoim maluszkiem, el95 zrobiłam w 1,5roku prawie 20tys... jak juz nie strzeliło, nawet nie sprawdzam juz.. teraz dzięki r5 idzie na emeryturę i zostaje ze mna "dopóki ruda nas nie rozłączy" :) nasza pomarańcza stoi w garażu, pamiątka rodzinna od nowości 98elx :)

Obrazek

Mam nadzieje kiedys dorwać wrzosa albo łososiowego... szkoda ze większość z racji ceny zezłomowany lata temu...
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Moim pierwszym autem też był maluch z 74r. Później był fiat 125P a później masa PIATEK :) i tak już z tymi piatkami bujam sie 18 lat :). Pomarańcza super :) dbaj o nia.
ODPOWIEDZ