Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Renault 5 GTT PH1

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Renault 5 GTT PH1

Post autor: Hawi »

Komu komu ;) trochę zaniedbana ale myślę że jest potencjał ;) tylko ta cena ;/

http://allegro.pl/renault-5-gt-turbo-i6 ... ml#thumb/1
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Cena nie adekwatna do stanu.
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

Niestety ponosi troszke ludzi z cenami, ale wnioskując po cenach za granicą to jak w papierach git to z 15 tyś spokojnie może być warta, ale musi sie znaleść amator na nią :mysli:
suseljr
Posty: 13
Rejestracja: 2 października 2016, 21:10
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: suseljr »

Trzeba kolesiowi rzucić cenę 10000 i tyle. Potem rozsądnie negocjować ;)
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

suseljr pisze:Trzeba kolesiowi rzucić cenę 10000 i tyle. Potem rozsądnie negocjować ;)
Widzę że turbawka znalazla nowego wlasciciela ;)
suseljr
Posty: 13
Rejestracja: 2 października 2016, 21:10
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: suseljr »

Niestety nie posiadam takiego budżetu :( Napisałem tylko jakbym poprowadził gadkę :p
FrYcIoL
Posty: 49
Rejestracja: 24 września 2016, 08:53
Lokalizacja: WrOc£aW

Post autor: FrYcIoL »

Trochę te listwy ma pokiereszowane albo w innym kolorze czyli pewnie trochę się poobijała gdzieś...
Ciekawe jak progi, podłoga i geometria bo brak 4tej alufelgi budzi ostrożność
A jak wygląda na żywo ? jak dla mnie 2 razy za dużo kasy ktoś chce
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

FrYcIoL, faza 1 miała czasem poszerzenia i listwy czarne nie lakierowane, pod plastikami pewnie gnije w standardowych miejscach.
FrYcIoL
Posty: 49
Rejestracja: 24 września 2016, 08:53
Lokalizacja: WrOc£aW

Post autor: FrYcIoL »

kusio102,
myślałem np. o 1 fotce gdzie szeroka listwa na tylnym błotniku jest w innym odcieniu niż reszta auta i krzywo zamontowana
a na 3 foto listwa na przednim błotniku również nie pasuje odcieniem do reszty auta
a przedni prawy błotnik na 1 fotce też jest w innym odcieniu niż pozostałe elementy
ruina hmmm tylko, że już takich nie produkują...
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

FrYcIoL pisze:kusio102,
myślałem np. o 1 fotce gdzie szeroka listwa na tylnym błotniku jest w innym odcieniu niż reszta auta i krzywo zamontowana
a na 3 foto listwa na przednim błotniku również nie pasuje odcieniem do reszty auta
a przedni prawy błotnik na 1 fotce też jest w innym odcieniu niż pozostałe elementy
ruina hmmm tylko, że już takich nie produkują...
Takich ruin pewnie nie :P ale pewnie parę przygód miała.Pewnie prawdy się nikt nie dowie,a właściciel wszystkiemu zaprzeczy i powie "Panie igła bez wkładu" :>
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Tak patrząc dokładniej, to niestety w typowych miejscach zaczyna ją ruda lekko zjadać.Widać jakieś zaprawki na dolnych krawędziach błotników przednich, tylnych i drzwiach. Ale auto ma już swój wiek. Okleina na dolnej części drzwi i błotników też jakaś chyba nie oryginalna.
W opisie przebieg 160 tysięcy a na zegarach 95 tysięcy - kto dokłada przebieg w aucie :) ?
I skąd raptem ma mieć 147 koni (opis w aukcji), skoro oryginał (a na taką wygląda) ma ich 116?
Ale się naczepiałem :)
ODPOWIEDZ