Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Renault 5 półoś

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

jurecro
Posty: 3
Rejestracja: 26 września 2013, 11:58
Lokalizacja: Croatia

Renault 5 półoś

Post autor: jurecro »

Przede wszystkim nie jestem z Polski i używam Google Translator przetłumaczyć na polski :)

Potrzebuję pomocy od eksperta z Renault 5 ponieważ nie mogę znaleźć pomoc nigdzie w internecie więc będzie spróbować szczęścia tutaj.

Chcę wiedzieć, czy mogę użyć półoś od Renault 5 GTX 1.4 (1989) na moim Renault 5 Campus 1.1 (1990). Oba samochody mają 5 przekładniami.

Dziękuję.


In English:

Renault 5 driveshaft

First of all I'm not from Poland and I'm using google translator to translate to Polish :)

I need help from Renault 5 experts becouse I can't find help anywhere on the internet so I will try my luck here.

I wanna know if I can use driveshafts from Renault 5 GTX 1.4 (1989) on my Renault 5 Campus 1.1 (1990). Both cars have 5 speed gearboxes.

Thank you.
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Your gearbox is JB5 probably.
GTX is 1.7 not 1.4 engine and the gearbox is JB3 - did not match.
But, if it's not GTX but the GTS 1.4 is the same type gearbox- JB5

But sometimes in GTX 1.7 also install JB5 too :)

Look at this picture

Obrazek
jurecro
Posty: 3
Rejestracja: 26 września 2013, 11:58
Lokalizacja: Croatia

Post autor: jurecro »

Thanks alot man, you helped alot. I asked this same question on 4 renault forums and you are first one to answer.

I will check this tomorrow.

[ Dodano: 27 Wrzesień 2013, 09:49 ]
Here is photo from this 1.4 car:

Obrazek

And here is from my 1.1:

Obrazek


So it looks like it will not fit ? :nerwus:
Krokodyl
Posty: 117
Rejestracja: 2 lipca 2012, 20:55
Lokalizacja: Warmia i Mazury

Post autor: Krokodyl »

I jak tam? Ktoś mu odpowiedział czy dalej siedzi z rozbabranym autem w tej Cracozji/Creacji?
ODPOWIEDZ