Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Tylne Swiatła

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

pako

Tylne Swiatła

Post autor: pako »

Witam,coś dziwnego jest z tylnymi światłami w mojej 5-ce.Przekręcam wyłącznik na pozycyjne,potem na krótkie i jest tak-z przodu OK a z tyłu nie ma oświetlenia w lampach oraz nie świecą lampki oświetlające prędkościomierz.Wystarczy jednak lekko puknąć palcem w prędkościomierz a wszystko się ładnie zapala , oczywiście tył również.Zdarza się to co jakiś czas.Gdzie szukać przyczyny-bo to coś chyba nie styka.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

włącznik?
pako

Post autor: pako »

No ale to pukanie w deskę?
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

a co ma deska do świecenia tylnych świateł ?
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
wsmpw

Post autor: wsmpw »

a co ma pozycja do świecenia tylnych świateł .? WIELE
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

Albo ma włącznik nadpalony albo gdzieś wiązka nie styka na kostkach i tyle .
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
Gregor
Posty: 99
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 19:40
Lokalizacja: Kozierów

Post autor: Gregor »

Witaj Pako

Mam podobny problem w swoim Campusie. Jak skończyła się sprawa świateł? Czy trzeba było wymienić przełącznik przy kierownicy?

pozdrawiam Gregor
ODPOWIEDZ