Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Hej!

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

Raa's
Posty: 1
Rejestracja: 19 lipca 2017, 21:48
Lokalizacja: Trójmiasto

Hej!

Post autor: Raa's »

Witam wszystkich maniaków R5!

Sam nim nie jestem, przynajmniej w obecnej chwili.
Zarejestrowałem się na forum, ponieważ u kolegi w krzakach marnuje się R5 TR i mam nadzieję że forumowicze pomogą autu lub jego częściom zacząć nowe życie. Kolega nie odda auta na złom.

Nie mogę niestety dodać tematu w dziale giełda, a napisanie 50 postów byłoby raczej spamem, nie chciałbym nikomu podpaść :)

Czy w związku z powyższym mogę liczyć na ustępstwa w dziale "Sprzedam" ?
Obiecuję rzetelnie podejść do tematu.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Witaj wyślij Mi na PW fotki z cenami to wystawie :)
ODPOWIEDZ