Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Ilość wpisów na forum.

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Ilość wpisów na forum.

Post autor: Hawi »

Tak się chwilę zastanawiałem czy Renault 5 jest tak mało awaryjne czy osoby na forum nie zaglądają.

Bo nikt nie pisze że a to przegub wymieniony, sworzeń padl, zderzak pękł, kierownica podmieniona.

W czym jest problem się zastanawiam.

Może z czymś jest problem.

Może coś jest nie jasne.

Na XII złocie było 76'osob i 21,5'renault 5. A dotarła nawet babcia. 😀

A jestem od 2011 z mala przerwa i jeżdżącej nie widziałem. Żałuję że się nie przejechałem z Rad-medem bo pewnie fajne przeżycie.

I myślę nadrobimy ;)

Więc kończąc pier*****

Ile tak prawdę powiedziawszy mamy tych piątek które kiedyś może zawitają do Kielc.

Każda uwaga cenna. :)

Trzymajcie się ciepło :P
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Na wszystkie pytanie nie odpowiem ale wrzuce swoje trzy grosze. Na zlot nie dojechaly 3 piatki z wiadomych powodow: Violi - robi się, Zimny- chory, Jacenty- silnik na wierzchu, Marcin4168- robi sie, Gumijagoda- brak chetnego ktory by zabrał sie za prace przy niej, J23G - choduje w domu jeszcze 2 piękne sztuki ale chyba kierowcow brak, TQT-awaria usuwana zbyt pozno i czasu brakło. luzik. Dwa projekty pasą się w garażu i o nich ani widu ani słychu. Wlotek- dlubie i moze na przyszły rok coś wydłubie. Mopsus chce ciagle swoja sprzedać a na zlot się już nie chce wybrać. Vino- ponoc brak czasu na ogarniecie babci.
Moim zdaniem sa dwa podstawowe problemy hmmm a moze i cztery: czas, czesci, chęci, kasa aby było więcej piateczek.
Co do awaryjnosci to puk puk odpukuje w niemalowane ale rodzyn smiga czy to lato czy to zima. Czasami coś go boli ale mam przy nim dwóch, w porywach do czterech serwisantow.
Pewnie moja odpowiedz Cie nie satysfakcjonuje Hawi hihi ale jest 8 rano hihi
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Każda wypowiedź jest ważna :)

Realnie mamy 14 sron piątek po 25 na stronie to daje 350 wyników z czego nie każdy pokazuje co ma bo ma np. trzy ;) albo cztery

No i teraz przejrzałem tematy... jakie one są nie aktualne względem teraźniejszości.

Pewnie 50 % to są żyletki. Ale reszta gdzieś jest pochowana po garażach, stodołach, wiatach itp.

Ludziska wchodzicie oglądacie, przebywacie, ale pisać problem.

Może nastał czas gdy tylko się scroll-uje i tyle. Szuka się informacji i zamyka.

Szukam środka do zmobilizowania do aktywnego uczestnictwa w forum.

Jakby nie było to dzięki niemu mamy tylu znajomych w kraju i za granicami.

Tutaj znajdujemy części, porady itp. Może czasami warto coś też dać od siebie i napisać parę słów.

Może za dużo wymagam ? Ale wkurza mnie że nic się nie dzieje na forum...a czasami jest bum i 10 nowych postów tak samo jak ilość postów bez odpowiedzi. Wiadomo nie zawsze można rzeczowo odpowiedzieć, ale można nakierować :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Dobrze gada, polać mu :) :okok: :okok: :okok: :okok: :okok: :okok: :okok:
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Powiem tak:
Jak ktoś coś potrzebuję to napiszę,a tak to cisza i to nie jest brak czasu,bo pewnie większość siedzi na FB i klepie posty.
Piątek jest mnóstwo,a osób udzielających się na forum malutko,na palcach dwóch rąk by je zliczył.
Mój projekt co prawda jest robiony długo,ale na forum się udzielam,żeby pokazać że nie tylko można się udzielać mając problem.
Fakt żwawo tu nie jest,tak na prawdę Ci co się bardzo dawno nie udzielali powinno się usuwać,no sorry,ale taka prawda.
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

moje Renie sie nie psuja :) bo sa uzywane raz w roku!!! na zlot i z powrotem.
luzik zrobil chyba 300 km w rok
ja czerwona troche posmigalem od momentu odbioru ale tylo weekendowo runda po miesci i do garazu.
a dwie Renie 1,1 od 2 lat nawet nieodpalane :( wiec nie wiem czy sie zepsuly ale domyslam sie ze wszystko cyka.
ta sa auta bezawaryjne!!!!
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Za to o mojej można by duuuuużo pisać.............gdyby coś się przy niej działo, bo jak na razie to jak ją rozgrzebałem to już chyba trzeci rok palcem nie dotknąłem z braku czasu. Ale może w tę zimę coś się uda :mysli: jeśli dokończę budowę garażu......
ODPOWIEDZ