Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Ciekawe ogłoszenia z sieci

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

Quo Vadis
Posty: 18
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 19:08
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Quo Vadis »

twierdzicie z przekonaniem że to jak piszecie "szczepan" stroicie sobie żarty o podłożu chorobowym, wreszcie moją ingerencję w numery identyfikacyjne.
ja znam się na żartach ale nie na bezpodstawnych oskarżeniach /za pisane słowa także sie odpowiada/
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

https://www.olx.pl/oferta/renault-5-sta ... 070e1b3c58
a może ktoś przytuli piąteczkę z podkarpacia?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

A to jest ponoć kolor złoty. Co do drobnych poprawek blacharskich to powiem, że to są drobne poprawki przez duże D i wielkie P
https://www.olx.pl/oferta/renault-5-CID ... 070e1b3c58
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Quo Vadis pisze:twierdzicie z przekonaniem że to jak piszecie "szczepan" stroicie sobie żarty o podłożu chorobowym, wreszcie moją ingerencję w numery identyfikacyjne.
Nikt nie sugeruje ingerencji w numery. Czemu napisałem że szczepan? Ponieważ wyposażenie wnetrza nie pasuje do rocznika. W roku '74 była inna deska rozdzielcza a w Pana aucie jest deska która była wkładana po '80 roku. Wbrew pozorom wymiana deski ze starszej na nowszą wcale nie jest taka prosta bo wymaga ingerencji blacharskiej w ścianę grodziową i podszybie od wewnątrz.
Na temat rzeczoznawców (przynajmniej niektórych) i ich wiedzy to można by książkę napisać i była by to raczej tragikomedia.
Awatar użytkownika
maczoo
Posty: 109
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: maczoo »

egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

Zostały mi po R5 koła alu. Zbieram kasę na naprawy innych moich aut, więc zależy mi, żeby się tego pozbyć - dla klubowiczów cena oczywiście niższa :] http://allegro.pl/exip-alufelgi-13-rena ... 78282.html
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

A co sie stalo z R5?
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

Nawet się go nie da na żółte zarej. :lol: Chciałbym poznać człowieka, który w tak biednym kraju kupuje zwykłe, najzwyklejsze w świecie renault 5 super - dobrze, że chociaż 1.4, za 12 tysi. I co potem z tym robić? Widziałem ostatnio lepszego rodzyna r5 super z przebiegiem 60 tys.?? Po takich naprawach, gdzie ja nawet w swoich r5 po przebiegu 200tysi ( a mając jednego od przebiegu ok. 100 tys. km z udok. przeb., kupiony 2000 rok) nie robiłem jeszcze tego... Ogłoszenie z tym autem wisi może jeszcze na allegro, nie chce mi się szukać...
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

egonn87 pisze: Chciałbym poznać człowieka, który w tak biednym kraju kupuje zwykłe, najzwyklejsze w świecie renault 5 super - dobrze, że chociaż 1.4, za 12 tysi. I co potem z tym robić?
- jeździć.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

https://www.olx.pl/oferta/renault-5-cam ... 070e1b3c58
A czy Karol i Andrzej z Łomży wiedzą coś na temat tej piąteczki?

Obrazek
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

https://www.olx.pl/oferta/renault-5-z-1 ... 070e1b3c58

znajomy temat ale dziwne ogłoszenie
ODPOWIEDZ