Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Cześć

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
witekr11
Posty: 4
Rejestracja: 28 marca 2013, 08:13
Lokalizacja: 3M

Cześć

Post autor: witekr11 »

Hej. Jestem na forum już trochę, ale nie miałem jeszcze okazji się przywitać. Aktualnie nie posiadam R5. Jestem bardziej w temacie R11 Turbo. Mam 2 sztuki w których grzebie od czasu do czasu. Przez moje ręce przewinęło się sporo aut tego typu. Znajomy kupił jakiś czas temu ładna r5 1.1 i zmaga się z remontem. Jest raczej mało "internetowy", wiec będę pisał pewnie od czasu do czasu w jego imieniu. W przyszłości postaram się go przekonać do rejestracji na forum.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Witam oficjalnie na forum. Widzę, że pomorze rozruszało się troszeczkę i świetnie. Trzymam kciuki za kolegę a Twoje R11 z miłą chęcią obejrzymy. Załóż posta w temacie "Nasze inne auta" i tam możesz wrzucać wszelkie informacje oraz foteczki. :okok: Daj oko nacieszyć. :lol:
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Daj oko nacieszyć.
No, no to fajne autka.
Awatar użytkownika
witekr11
Posty: 4
Rejestracja: 28 marca 2013, 08:13
Lokalizacja: 3M

Post autor: witekr11 »

Założę temat jak coś już się konkretnie ruszy. Auta są w stanie projekt. Mimo tego, ze na chodzie. Na razie coś tam dłubie z doskoku, ale aktualnie jestem pochłonięty innymi autami. Udało mi się wreszcie skompletować wszystkie części do remontu silnika i powinien być niedługo skończony.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Jeżeli mnie oko nie myli to biała jest na blachach Wrocławskich :) :glupek:
Awatar użytkownika
witekr11
Posty: 4
Rejestracja: 28 marca 2013, 08:13
Lokalizacja: 3M

Post autor: witekr11 »

Taak. Kupiłem ją we Wrocławiu :)

Mini update. Miałem chwilę czasu to poskładałem dół silnika do końca

Obrazek
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

No i pięknie :)
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

O... i to jest jakość.

Skąd wziąć nowe tuleje i tłoki co 1.4?
Bo w sumie to przydałby mi się komplet tulei, tłoków, pierścieni i co tam jeszcze trzeba do remontu C3J.
Awatar użytkownika
witekr11
Posty: 4
Rejestracja: 28 marca 2013, 08:13
Lokalizacja: 3M

Post autor: witekr11 »

Ja kupowałem z ebaya, ale to do C1J turbo. Komplet sworznie, tłoki, pierścienie i tuleje. Panewki nadwymiarowe główne i na korby z King Bearings. Są dostępne bez problemu. Do tego poszedł zestaw uszczelek na cały silnik Ajusa, który chomikowałem od paru lat ;)
ODPOWIEDZ