Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Witajcie!

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

kowerciak
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2015, 18:05
Lokalizacja: Bielsko-bia³a
Kontakt:

Witajcie!

Post autor: kowerciak »

Witajcie!
W końcu się przywitam z wami i przedstawię swoją renówkę.
Mój skarb to Renault Rapid 1.4 RN Plus z 1995 roku z "bogatym" wyposażeniem takim jak centralny zamek, sterowanie radiem przy kierownicy, otwierany daszek, no i wyposażenie kempingowe. Rapid został przerobiony przez poprzedniego właściciela na małego kampera, a ja co jakiś czas coś ulepszam i dodaje do wyposażenia. Zmiany które wprowadziłem na zewnątrz to tylne światła sprzed ostatniego liftu bo są ładniejsze no i alufelgi z Renault 9 GTS. Odkąd go mam(czyli od 2015 roku) przejechałem już około 50 tysięcy kilometrów z małymi awariami typu zerwana linka gazu, rozładowany akumulator. W 2017 roku przejechałem w tydzień 1500 km przez Węgry, Chorwację, Słowenię, Austrię i w żadnym innym aucie nie czułem się tak wypoczęty. Aktualnie jest w trakcie remontu bo po 23 latach zaczęła wychodzić ruda i mam nadzieję że uda się ją skończyć końcem marca :) Tutaj macie link do zdjęć: https://photos.app.goo.gl/EgY8u2aX6Fn4TUTw1
Pozdrowienia dla wszystkich i miejmy nadzieję że do zobaczenia na zlocie:)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Witamy na forum. Takiego Rapida to jeszcze nie widziałam, fajna sztuka :) i będzie nam bardzo miło jak przyjedziesz na Zlot bo warto taką sztuką się pochwalić. Zdjęcia zacne i nawet kotek był w podróży :). Śmiało zakładaj temat Rapida. Jeżeli masz jakieś pytania to śmiało pisz czy to sprawy techniczne czy organizacyjne.
kowerciak
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2015, 18:05
Lokalizacja: Bielsko-bia³a
Kontakt:

Post autor: kowerciak »

Zarejestrowany jestem już trochę ale jakoś nie miałem potrzeby się przywitać bo wszystkie problemy jakie miałem to udało się rozwiązac 😀
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

To świetnie, że dawałeś radę sam rozwiązać wszelkie problemy związane z Rapidem. I oby więcej ich nie było. Teraz pora cieszyć się autkiem. Na forum znajdziesz też wiele innych tematów czysto rozrywkowych więc zapraszam do brania udziału u konkursach, spotach czy eventach:). :lol: :lol:
Paul Luck
Posty: 75
Rejestracja: 31 grudnia 2015, 02:17
Lokalizacja: Kêty

Post autor: Paul Luck »

Witam kolegę z Bielska :-) Czyja ta Piątka na czarnych jest? Ja jestem z Kęt :-)
kowerciak
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2015, 18:05
Lokalizacja: Bielsko-bia³a
Kontakt:

Post autor: kowerciak »

Witam kolegę z Kęt :-) Renówka na czarnych jest użytkownika Aszot. Wraz z nim tworzymy w Bielsku grupę bielskie klasyki nocą. Można znaleźć nas na facebooku. Zapraszamy na najbliższy spot 25.03 na 16 do bielska w naszym miejscu czyli tył dworca PKP (wjazd od strony ul. Stefana Okrzei) pozdrawiam i zapraszam :-)
Awatar użytkownika
Lepper
Posty: 39
Rejestracja: 26 września 2012, 23:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Kontakt:

Post autor: Lepper »

Paul Luck pisze:Witam kolegę z Bielska :-) Czyja ta Piątka na czarnych jest? Ja jestem z Kęt :-)
siemanko :) to ja jestem właścicielem piątki na czarnych ;)
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

Aszot, Dobrze pamiętam że masz dieselka ?
Ostatnio zmieniony 18 marca 2018, 22:49 przez kusio102, łącznie zmieniany 2 razy.
Paul Luck
Posty: 75
Rejestracja: 31 grudnia 2015, 02:17
Lokalizacja: Kêty

Post autor: Paul Luck »

kowerciak pisze:Witam kolegę z Kęt :-) Renówka na czarnych jest użytkownika Aszot. Wraz z nim tworzymy w Bielsku grupę bielskie klasyki nocą. Można znaleźć nas na facebooku. Zapraszamy na najbliższy spot 25.03 na 16 do bielska w naszym miejscu czyli tył dworca PKP (wjazd od strony ul. Stefana Okrzei) pozdrawiam i zapraszam :-)
do 25.03 chyba nie zdążę przygotować mojej 5 na wyjazd, ale pewnie na jakiś kolejnym się pojawię. Dałem Lubię to na FB więc będę Was obserwował ;-)

[ Dodano: 18 Marzec 2018, 22:28 ]
Aszot pisze:siemanko :) to ja jestem właścicielem piątki na czarnych ;)
To masz u mnie konkurencję :-)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Podajcie chłopaki linka na fb bo kto ma fb to też będzie lubił i śledził Wasze wydarzenia i spotkania :)
kowerciak
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2015, 18:05
Lokalizacja: Bielsko-bia³a
Kontakt:

Post autor: kowerciak »

Awatar użytkownika
teataster
Posty: 30
Rejestracja: 29 listopada 2015, 18:07
Lokalizacja: Bystra

Post autor: teataster »

Ale reklamę robicie , może uda mi się zawieszenie założyć do niedzieli :D
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Trochę daleko i do tego jestem w pracy do 15 a mam ponad 50 km z domu.
Może następnym razem. Już obserwuję stronkę.
Violeta
Posty: 38
Rejestracja: 19 lipca 2010, 10:35
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Violeta »

Andzia to nastepnym razem do bielska piątalami?
U nas w Krk też na wakacje są :radocha: organizowane co weekend 😉 wszystkich zapraszamy podeślę też linka 😁
Violeta
Posty: 38
Rejestracja: 19 lipca 2010, 10:35
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Violeta »

Podaję link 😊 trzeba obserwować i kombinować ekipę na wydarzenia... https://www.facebook.com/krakowskie.klasyki/
ODPOWIEDZ