Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Podniesienie na tylnej belce

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Podniesienie na tylnej belce

Post autor: renata »

Siema , może mi ktoś pokrótce objaśnić jak obniżyć w moim przypadku podnieść R5 na tylnej belce . Chodzi mi o rapida .
Dzięki z góry za pomoc .
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Trzeba wybić drążki i włożyć o ząbek dalej. W drążkach pod zaślepką jest kawałek gwintu - trzeba mieć nadzieję, że nie skorodował kompletnie, wtedy trzeba przyspawać a nie wkręcić. Do tych czynności potrzebny będzie młotek bezwładnościowy - Puller.
No i dużo WD40 lub podobnych.
Ściągnij serwisówkę - jest tam to pokazane. Na forum tez ktoś pokazywał przy renowacji, chyba wsmpw
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Na Moim temacie coś tam pokazałem
Awatar użytkownika
teataster
Posty: 30
Rejestracja: 29 listopada 2015, 18:07
Lokalizacja: Bystra

Post autor: teataster »

Tak jak koledzy mówią wybijasz drążki i przekręcasz , jak rozbierzesz to sam zobaczysz , ja zamiast młotka użyłem tego. Bardzo fajny patent tylko śruba musi być mocna bo taką z castoramy urwiesz od razu .

Obrazek
ODPOWIEDZ