Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Piątka z Tych

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
teataster
Posty: 30
Rejestracja: 29 listopada 2015, 18:07
Lokalizacja: Bystra

Piątka z Tych

Post autor: teataster »

Na facebooku ktoś ustrzelił taką piątkę , znacie jej historię bo to może być bardzo ciekawe , może w sobotę wybiorę się na polowanie żeby ją obejrzeć z bliska .

Obrazek
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Może być ciekawa. Swoją drogą szkoda, że tak sobie wrasta w podłoże, zamiast cieszyć jazdą :(
Awatar użytkownika
kesare
Posty: 4
Rejestracja: 2 kwietnia 2012, 00:09
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kesare »

Samochód nie jest zarejestrowany. Wielokrotnie był ogłaszany na giełdach rajdowych,widocznie nie znalazł się amator.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
teataster
Posty: 30
Rejestracja: 29 listopada 2015, 18:07
Lokalizacja: Bystra

Post autor: teataster »

Boże gdzie ja miałem oczy że to przegapiłem , chętnie bym ją przygarnął choćby dla samych gratów
ufo
Posty: 197
Rejestracja: 28 lipca 2014, 20:15
Lokalizacja: Lusina

Post autor: ufo »

Z tego co wiem to ma silnik 1.6 16v początkowo cena była zaporowa a później już jej nie widziałem
Adrian Łaskawiec
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

z fajnych gratow to auto ma klatke i moze zawieszenie reszta to std

silnik 1,6 16v pewnie podlubany ale nie jest on "kultowy" ani klasyczny taki zawieszony w powietrzu :D
ODPOWIEDZ