Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

XIII Zlot Miedziana Góra 20-22.07.2018

Zablokowany
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Czy to prawda, że do domu na razie dotarł tylko Rat-Med5, Hawi i Napoleon?
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

Ja wyjechalem wcześnie rano bez pozegnania za co przepraszam ale siła wyższa , niestety dojechałem dopiero,na 18:00 :(
3 km przed Skarżyskiem bus T3 zgubił pasek klinowy i 3 h czekania na autostradzie na jakaś pomoc. A ja od 5 dni poruszam sie bez telefonu. Wiec przygoda na całego. Z całego składu tylko rower miałem sprawny.
MOPEL1
Posty: 124
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 20:29
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: MOPEL1 »

Mopel i Art dotarli cało do Katowice.
Dzięki za super imprezę :radocha:
Awatar użytkownika
Kniksc
Posty: 169
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 18:33
Lokalizacja: £ozina (Wroc³aw)

Post autor: Kniksc »

Wszystkim bardzo dziękujemy, jesteście super ludziska! :)
Na przyszły rok dopracujemy bzimka aby na torze nie krzyczał że go coś boli gdy skręca i będzie ogień!
Dotarliśmy około 21:00 cało i zdrowo
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Tak jak Ania pisała.

Spokojnie wróciliśmy z Andrzej em i Jurkiem.

Trzeba wracać do rzeczywistości :/

Jak co roku bylo fajnie i najważniejsze bez gonitwy w sobotę.

Do zobaczenia i jestesmy w kontakcie.

Andzia jesteś wielka !!!! :-)
ufo
Posty: 197
Rejestracja: 28 lipca 2014, 20:15
Lokalizacja: Lusina

Post autor: ufo »

My też spokojnie dotarlismy.Jedyny problem jaki mieliśmy to zamknięte restaurację lub czas oczekiwania na posiłek 1h :lol: Raz jeszcze dziękuję Wszystkim.do zobaczenia za rok
Adrian Łaskawiec
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 5
Rejestracja: 25 lipca 2016, 05:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ania »

My też spokojnie dotarliśmy do domu, nie daliśmy znać :( Ale jesteśmy i rodzina nam się wczoraj powiększyła :) za rok przyjezdzamy z Riko. Niech też pozna superowy klimat zlotów:)

A kto wygrał w teście wiedzy o R5?
Awatar użytkownika
kurylek
Posty: 316
Rejestracja: 4 sierpnia 2010, 14:19
Lokalizacja: W³oc³awek/Wawa

Post autor: kurylek »

Ja też dojechałem jak się później okazało z gorączką 39.5 stopnia. Ale już żyje, Dzięki z wspaniały weekend
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Kurylek, dużo zdrówka zatem!
Dzięki wszystkim za meldunki, my jeszcze działamy dziś na campingu i takie info- po sobotnim ognisku została latarka turystyczna, czyja?
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

My z porczkiem też wróciliśmy na pokładzie ogryzka, młody RX-ósemką także, choć "troszkę" później i na lawecie :P
DZIĘKUJEMY, było super :-)
===
Szczególne podziękowania naturalnie dla Organizatorów oraz Gregora za transport piąteczką na rynek, jak również UFO za linkę holowniczą (oddamy za rok ;-) ) i kowerciaka za zholowanie ReXa na BP celem oczekiwania na lawetę :-)
===
Przepraszamy, że nie pożegnaliśmy się rano z wszystkimi, ale było tylko słychać chrapanie z namiotów ;-)
===
Odrobinka konstruktywnej krytyki:
Konkurencja z kartonami sama w sobie spoko, ale nie może być tak, że metr za kartonami stoją ludzie a tym bardziej dzieci... Strach pomyśleć co by się stało, jakby komuś pomylił się gaz z hamulcem... Co nie jest trudne jak ktoś pierwszy raz wisadł do automata. Ta kwestia koniecznie do zmiany za rok. Jakieś kijki, taśmy biało czerwone i trzeba odgrodzić strefę niebezpieczną.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Tommies, test z wiedzy o R5 wygral Kusio 18 pkt na 20.
Lodoo - masz rację, dopracujemy na przyszly rok.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Tommies, test z wiedzy o R5 wygral Kusio 18 pkt na 20.
Lodoo - masz rację, dopracujemy na przyszly rok.
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Latareczka pewnie moja. Taki zwyczaj coś zostawić.

:)

No to ładnie Kuryłek to jednak nie jedno piwo było przyczyną w Niedziele.
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Kochani,
wielkie dzięki za wyjątkową serdeczność z jaką spotkałem się z Waszej strony.
Zjawiłem się bez zapowiedzi po chyba 10-ciu latach nieobecności a zostałem przyjęty jak stały bywalec zlotowych spotkań.Jestem tym wszystkim szczerze wzruszony.
Z racji wieku i doświadczenia na ludzi i wydarzenia patrzę refleksyjnie i przyglądając się z boku jestem zbudowany ogromem dobra jaki tkwi w człowieku.Gdy przypomnę sobie Andzię,Linkę,Violę,Mańka,Krasnala i innych tak bardzo utrudzonych wieloma obowiązkami które z dobrej woli sami na siebie przyjęli dla naszej wspólnej radości-widzę w tym piękne świadectwo budowania wspólnoty ludzi otwartych,radosnych,połączonych tą samą pasją.
Dziękuję wszystkim i każdemu nie pomijając nikogo od tych najmłodszych do najstarszych klubowiczów.
Mam nadzieje,że będzie nam dane za rok znów cieszyć się swoją obecnością.
Radek
Posty: 203
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Meldujemy, że razem z Krysią bez przeszkód wróciliśmy do domu i w terminie - choć w ostatnim momencie - zdaliśmy "Twingacza"

Chciałbym jeszcze podziękować za powyższy post i dodać parę słów od siebie.
Mario, w bardzo piękny i serdeczny sposób ująłeś to, o czym myślisz nie tylko Ty i ja, ale zapewne jeszcze sporo osób.

Nie mam zamiaru "pieprzyć górnolotnych farmazonów", ale rzeczywiście stanowimy niezwykłą wspólnotę, która powoduje, że dla mnie i mojej Młodej zloty na których jesteśmy od chyba 8 lat (z jedną nieobecnością) są po prostu wydarzeniem roku. Wzajemna życzliwość i otwartość w przyjacielskiej atmosferze wszystkich uczestników zlotu sprawiają, że spędzony z Wami czas jest niezwykły.
Szczególne podziękowania ślę do organizatorów zlotu oraz każdego, kto był zaangażowany w jego tworzenie.

Ze swojej strony zobowiązuję się, że postaram się bywać częściej na forum i włączać się we wszystkie kwestię związane z naszym klubem.
Zablokowany