Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Szkolenie Open I Stopnia w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Szkolenie, szkolenie i niestety już po szkoleniu. Było superaśnie. Ekipka kibiców naszych Klubowych dopisała i oklaskami nagradzała wyczyny Mańka na płycie poślizgowej bo były naprawdę widowiskowe. Pogoda dość kapryśna i nawet czasami padało ale techniczny Renault Trafic robił za ciepłowóz i taksówkę do toalety i najlepsze punkty widokowe. Dzień krótki ale intensywny i pełen wrażeń. Dzięki wielkie chłopaki :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Fotorelację zapodam jutro :)
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Przykro mi że nas nie bylo. Fajnie że sie udała wyprawa szkoda że taka krótka.

Ale nadrobimy w przyszlym roku. :)
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Fajowsko było :)
Awatar użytkownika
ManiekR5
Posty: 176
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: £ozina
Kontakt:

Post autor: ManiekR5 »

Wrażenia po szkoleniu niesamowite :okok: , nigdy tak mocno nie dusiłem hamulca, piruety lepsze niż w wesołym miasteczku. Jestem mega zadowolony :lol: :lol: :lol:

Dziękuję Radek, że pomimo choroby Krysi przyjechałeś pokibicować :okok: TQT Jurek, że wyrwałeś się choć na chwilę z uroczystego rodzinnego obiadu :okok: TQT Andrzej, że mogłem odsapnąć u Ciebie na kwadracie po tak emocjonującym dniu :okok: Kurylek za super dila i że zawsze jak jestem w Wawie to znajdziesz czas żeby się spotkać :okok: no i Pani Prezes Andzi za super zorganizowaną imprezę bo bez Niej nie byłoby tak zajefajnie :okok: Jeszcze raz dzieki Wam bardzo za wspólny obiad i miło spędzony czas :radocha:

Hawi nie ma sprawy wiemy przecież co i jak luzik Pozdrowionka dla Anitki i buziaki dla Lilki :lol:
Ostatnio zmieniony 22 października 2018, 08:58 przez ManiekR5, łącznie zmieniany 2 razy.
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Fajnie było się spotkać i super, że jesteś Maniek zadowolony :)

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 października 2018, 13:39 przez Radek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

piruety lepsze niż w wesołym miasteczku
No, Maniek nie da się ukryć, że byłeś w tym najlepszy :) Aż miło było popatrzeć. Nie to co inni - prawie kompletna stagnacja.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

https://www.youtube.com/watch?v=wkM2Ipg ... m7bv5d%3A6

taki krótki filmik :) Mańka w akcji :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

No i pięknie :) . A Maniek jaki skupiony :)
ODPOWIEDZ