Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Warszawa Praga Południe

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Warszawa Praga Południe

Post autor: Radek »

Zacną sztukę dziś widziałem przed Urzędem na Pradze Południe w Warszawie. Troszkę się spieszyłem i stąd tylko jedna fota. Szkoda, że nie mogłem zostawić nic za wycieraczką związanego z naszym klubem.
Auto na warszawskich blachach (wymazane z uwagi na RODO :lol: )

Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 listopada 2018, 16:24 przez Radek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Ee no ładna :) i na speedline ;)

No ciekawe tyle jeździ jeszcze piątek, a na forum parę sztuk :(
rem_cz
Posty: 20
Rejestracja: 14 kwietnia 2018, 19:55
Lokalizacja: ¦wiebodzin

Post autor: rem_cz »

Zwróćcie uwagę, jak długo ktoś musi nią już jeździć - blachy ma jeszcze sprzed wejścia Polski do Unii. Wygląda na mega zadbaną. Aż sam jestem ciekaw, kto się tym porusza :mysli:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Może właściciel trafi na forum i się ujawni :)
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Qrcze, też jestem ciekaw, kto porusza się tym autem. Samochód wygląda na bardzo zadbany. Niestety, za mocno byłem spóźniony, żeby bardziej się piątalkiem zainteresować. Może uda mi się jeszcze ja spotkać
ODPOWIEDZ