Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2018/2019

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3945
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2018/2019

Post autor: Andzia »

Istnieje szansa, że Renault Polska będzie miała do rozdania parę a może paręnaście sztuk biletów na Puchar Świata w Skokach Narciarskich Wisła Zakopane 2018/2019.
Piszę, że jest szansa ale jak ona jest duża to nie wiem ale skoro mam cynka, że mogą być to piszę szybko tutaj. Może tak samo jak w zeszłym roku znalazłaby się ekipa chcąca uczestniczyć w tym wydarzeniu. Proszę osoby chętne o wpisanie się na listę abym wiedziała pi razy drzwi o ile biletów mam walczyć.
Poniżej przesyłam wiadomość od Renault Polska na moje zapytanie czy w tym roku Fankluby będą mogły otrzymać wejściówki na Puchar Świata w Skokach Narciarskich.

"Dzien dobry,

Czekamy na informacje z PZN. Powinna być pod koniec tygodnia. Jak cos będzie wiadomo, to będę pisać do wszystkich fanklubowiczow.


Pozdrawiam / Best regards / Cordialement,

Adela KARLIŃSKA
Attache CSR i Komunikacji Wewnętrznej

http://group.renault.com/RCW_BINARIES/s ... enault.png

DYREKCJA KOMUNIKACJI
Renault Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 13
02-674 Warszawa (Poland)"
Gregor
Posty: 101
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 19:40
Lokalizacja: Kozierów

Post autor: Gregor »

Ja się piszę na PŚ w Zakopcu

pozdrawiam Gregor
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3945
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

To świetnie Gregor. Mam nadzieję, że dadzą bilety bo na Wisłę nie popisali się w tym roku.
Kto jeszcze chętny?
Gregor
Posty: 101
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 19:40
Lokalizacja: Kozierów

Post autor: Gregor »

No to pobalowaliśmy przed TV
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3945
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Gregor, nie dawałam wcześniej znać bo czekałam do ostatniej chwili. Renault Polska nie dali znaku i biletów nie było. Ale chyba płakac nikt nie będzie bo wyniki naszych skoczków nie były rewelacyjne.
Gregor
Posty: 101
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 19:40
Lokalizacja: Kozierów

Post autor: Gregor »

Można byłoby opić porażkę. No cóż trzeba będzie na zlot przyjechać dzień wcześniej.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3945
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

i dzień później wyjechać :)
ODPOWIEDZ