Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

"NASZ PRZYJACIEL CZESIEK OPUŚCIŁ UKOCHANĄ PRZYCZEPĘ...&

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

"NASZ PRZYJACIEL CZESIEK OPUŚCIŁ UKOCHANĄ PRZYCZEPĘ...&

Post autor: Andzia »

Z wielkim smutkiem i rozdartym sercem przekazuję tą wiadomość

http://automobilklub.kielce.pl/pl/aktua ... -zyje.html

Przez 13 lat towarzyszył nam a my Jemu podczas corocznych Ogólnopolskich Zlotów Renault 5 i nie wyobrażam sobie, że w tym roku nie będzie Czesia z nami. Pamiętam jego srogie spojrzenie jak byliśmy ciut za głośno nocną porą na polu przy namiotach a za chwilę jego uśmiech i specyficzne akcentowanie "Andzia, no choć tu przytul się" rozwalało cały system na łopatki. Pamiętam, jak zakradałam się pod bramę wręcz na palcach aby otworzyć ją spóźnialskim w piątek... a po tym jak auto przejechało - ja ponownie, jak na szpilkach zamykam bramę i słyszę głos z przyczepy "Andzia- wszystko słyszałem" sprawiało, że zaczynaliśmy razem śmiać się prawie do łez. Takich chwil było mnóstwo przez te lata i będzie nam wszystkim bardzo Jego brakowało.

Wyrazy szczerego żalu i współczucia dla Rodziny i Bliskich

Msza Święta odbędzie się 11.04.2019r. od godzinie 13:00 w kościele Św. Jadwigi. Pochówek Cmentarz na Białogonie.
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2019, 10:47 przez Andzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Będziemy.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Dziękujemy Lineczko, że mogliśmy Ci towarzyszyć.
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Na początek wyrazy współczucia i szczere kondolencje składam na ręce Eweliny.

A teraz kolejne info bo oczywiście Ania się nie przyzna więc ja to zrobię,

Ta dziewczyna pojechała do Kielc nie tylko jako Ania z ekipą ( Maniek, Szymon ) ale też jako Nasa prezes aby złożyć kwiaty w imieniu Klubu R5 ( Robert dzięki za wsparcie i kupno kwiatów )!
Za co jestem jej wdzięczny i myślę że należą się gromkie brawa!


( ja mam to za sobą )
Kasa na kwiatki poszła z kasy na domenę, więc jak możecie to wiecie co...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Dziękuję Rat-Med, każdy prezes postąpiłby tak samo ;)
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Oczywiście wielkie brawa,szkoda tylko że udziela się tylko jeden Prezes......
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Patencik1987 pisze:Oczywiście wielkie brawa,szkoda tylko że udziela się tylko jeden Prezes......
jeśli pijesz do mojej osoby to ja nie jestem już prezesem (i to już spory kawałek czasu)



ps Moje Kondolencje
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Wasq w zadnym wypadku nie do Twojej,nic do Twojej osoby nie mam,ale nie w tym temacie o tym rozmawiac.
ODPOWIEDZ