Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

No i już jestem nowy zielony w temacie WITAJCIE!!!

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

rumen11
Posty: 1
Rejestracja: 28 września 2019, 05:45
Lokalizacja: poznañ

No i już jestem nowy zielony w temacie WITAJCIE!!!

Post autor: rumen11 »

Witam wszystkich serdecznie.
Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem reno 5( aż dwie sztuki)
Rano zakupiłem jedną z 1989 swapa 1,8 laguna do kapitalnego remontu I kilka godzin później drugą zdrową 1,1 z 1991 . (Wiadomo po co druga )
Teraz zastanawiam się gdzie ja to wszystko będę trzymał co gorsze gdzie to poskładam do kupy .
Zeby nie było za kolorowo to jestem zielony w temacie i pewnie nie jednego forumowicza będę nękał pytaniami za co z góry przepraszam luzik .
Auta szukałem od 20 paru lat i aż do wczoraj nie było albo kasy albo pies wie czego jeszcze , zawsze coś, teraz hurtowo są dwie .
No to zaczynamy zabawę :radocha:
Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Witam na forum i gratuluję zakupu :). Dwie sztuki to szaleństwo :) a plan ambitny więc życzę powodzenia. Nie poddawaj się za szybko. Pisz co i jak :)
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Witaj,im więcej tym lepiej.
Jak coś to służę pomocą,mam warsztat i również super 5,więc pisz śmiało..
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Jakby co to w Mosinie pod Poznaniem mam halę/magazyn i myślę, że jestem w stanie wygospodarować jakies miejsce na przechowanie jakby co za niewielki piniądz.
ODPOWIEDZ