Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Tor Łódź - spot

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Oczywiście listę zamknęłam tylko pod względem nocowania więc jak ktoś chce jeszcze przyjechać to nie ma problemu ale noclegu już niestety nie uda mi się załatwić ani wcisnąć nawet choćby jednej nóżki. Trzeba będzie już we własnym zakresie nocleg załatwiać.
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

O cholercia, zapomniałem o Krysi.. Musimy ją gdzieś upchać :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Myślę intensywnie, najwyżej kanapkowo się prześpimy hihi :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Dla osób które chciałby by jeszcze do nas dołączyć ....jak trzeba jakiś info to proszę dzwonić lub pisać :). Oficjalnie widzimy się w niedzielę od 9tej na Torze Łódź.
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

W trakcie tego spociku zamierzamy z Krysią wybrać się na termy w Uniejowie. Chętnych mogę zabrać ze sobą, ewentualnie możemy pojechać większą grupą więcej niż jednym autem. Gdybyście reflektowali, to proszę pamiętać o strojach kąpielowych i klapkach
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Czy ktoś jeszcze wpada na spocik?
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 280
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Borsuk »

Będę pewnie bliżej 10 ;) jak się nic nie urodzi...
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Spoko, ważne, że będziesz :-)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Czas na krótkie podsumowanie jesiennego spotu w Łodzi powiązanego z realizacją Vouchera przez Hawiego na Torze Łódź. Na czym polegało szkolenie mam nadzieję, że opisze Hawi chociaż pokrótce :)

Grono skromne się zjawiło ale jakże zacne :) Rat-Med, Radek z Krysią, Kurylek, Hawi Borsuk z żoną i córą oraz ja, ManiekR5 i Szimi. W zwiedzaniu Łodzi pomagali nam moi przyjaciele Słodka Jola czyli Anetka, Ania oraz Wojtuś. Dziękuję im z całego serducha.
W sobotę balowaliśmy w Pubie Biblioteka, później pizzeria Solo oraz oglądanie pokazów świetlnych między innymi na Piotrkowskiej, na Teatrze, Cerkwi czy Domu Kultury.
W niedzielę ciężko było rano wstać ale sprężyliśmy poślady i na 9:03 stawiliśmy się już na Torze Łódź. Mieliśmy radyjko ala łoki-toki więc słyszeliśmy jak instruktor wołał co chwila "Kia ceed ręce na kierownicy". Mieliśmy ubaw po pachy bo Kia jeździł Hawi :)
Dojechał do nas także Borsuk razem z żonką i córą :) więc na torze przy kibicowaniu było nas więcej :)
Ogólnie uważam, że spocik udany i oby więcej takich spotkań :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Dziękuję za super spota oraz zwiedzanie Łodzi.

Hawi "ręce na kierownicy" zostanie,

Hawi "mam słabe opony..." po kilkunastu minutach instruktor pochwalił opony w Kia " :o ładnie Kia teraz postawimy pachołek..."

Dzięki Radek za dostawę dużej przesyłki.

Kurylek - dzięki za plasticzki.

Borsuk - interesy z Tobą super przyjemność.

Maniu - Super lokum dzięki za spanie i Andzi za śniadanie :-)

Ogólnie było zajebiście dzięki wszystkim!!!
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 280
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Borsuk »

:radocha: dzięki za dobre słowo rat-med5, mogę to samo powiedzieć o Tobie... A tak poza tym, fajnie było Was wszystkich znów zobaczyć :)
ODPOWIEDZ