Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Renault 5 i przyczepka

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kurylek
Posty: 316
Rejestracja: 4 sierpnia 2010, 14:19
Lokalizacja: W³oc³awek/Wawa

Renault 5 i przyczepka

Post autor: kurylek »

Przyznam się wymyśliłem sobie 5 z przyczepka n126, i jak wiecie szukam haka ALE niestety nie mam w dowodzie wpisanej masy zestawu, na tabliczkę znamionowej pod masą całkowitą pojazdu mam zera a to podobno powinna być masą zestawu wg homologacji. Pytanie do was czy ma ktoś pomysł jak to przeskoczyć . Bo na mojej zaprzyjaźnionej stacji diagnostycznej powiedzieli że nie ma opcji i mam inaczej wakacje planować.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

zmień stację diagnostyczną w tej sprawie :). Wszystko da się załatwić ale jak to jeszcze nie wiem hihi
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Zamów sobie nową tabliczkę u jakiegoś magika. Pełno ofert w necie i na allegro. Tylko podaj mu co ma Ci tam wpisać i tyle.
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Może uda mi sie sprawdzić w piątek jak to wyglada w R5 mojego starego. Bo hak jest wbity w dowód, ale nigdy nie paczałem na masy i nie porównywałem z tabliczką.
BTW. Czy ktoś ma gdzies rozpiskę co oznaczają poszczególne wpisy na tabliczkach znamionowych w R5?
Awatar użytkownika
kurylek
Posty: 316
Rejestracja: 4 sierpnia 2010, 14:19
Lokalizacja: W³oc³awek/Wawa

Post autor: kurylek »

Ok. Załatwione,
Pytanie z innej beczki, z jakiego samochodu jeszcze będzie pasował jak. Bo z tego co widzę to nikt nie ma na sprzedaż używanego a do 5 jest jeden dostępny na allegro ale drogi
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Pewnie z Renault 5. Zwróć uwagę na to, że haki zazwyczaj są produkowane pod konkretne auto. Mocowanie jest najczęściej do podłużnic, które raczej w każdym aucie mają inny rozstaw etc. (no chyba, że korzystają z takiej samej płyty podłogowej). Ale nie kojarzy mi sie nic co może miec taką samą podłoge jak R5. Może Clio1?
ODPOWIEDZ