Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Intensywnie ciekawy weekend

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Intensywnie ciekawy weekend

Post autor: Andzia »

Nie często się to zdarza, to jak kumulacja w totolotku ale jeżeli już się zdarzy to cieszy nie tylko oko. Taki był właśnie miniony weekend (19-20.10.2019), kumulacja najprzyjemniejszych chwil takich małych i takich dużych :)

1. PaulLucowa piąteczka robiła za pojazd weselny dla Malwiny i Pawła. Prezentowała się przecudownie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

2. Kolejne wydarzenie jakie miało miejsce to udział naszego Klubowicza - Ufo w 53 Rajdzie Żubrów w Zakopanem.
Zawody mają bardzo niecodzienną formułę. Zostały pomyślane jako hołd, składany przez zawodników rajdowych dla weteranów tego sportu – zarówno byłych zawodników, jak i działaczy automobilowych oraz szczególnie zasłużonych sympatyków sportu samochodowego.

https://krakow.tvp.pl/44931646/na-podha ... tqG2FCt8O0

jest i Ufo :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i bal na zakończenie imprezy :). Wsparcie Uli najważniejsze :)

Obrazek

Mam nadzieję, że Ufo opisze tutaj w paru zdaniach swoją przygodę i doznania :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

3. Trzecim wydarzeniem był Spot zorganizowany przez grupę BKN czyli Bielskie Klasyki Nocą. Frekwencja piąteczkowa była imponująca. Mogę śmiało powiedzieć, że na chwilę obecną jest to najprężniej działająca grupa Renówkowa za co dostają ode mnie wielkie brawa Lepper i Kowerciak :okok: :) i oby takich spotkań było więcej.
:okok:

Obrazek
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

4. Kolejnym wydarzeniem była Walimska Jesień w której udział brał Knikśc z Paulinką. Nie startowali piąteczką bo chyba pękło by mi serce gdybym widziała to co się działo z Clio :).
Dla mnie jest to o tyle ważne wydarzenie, że startuje tam Karolek z Paulinką i wrócili na trasę po dwóch latach przerwy. Dwa lata trwało przygotowanie auta do tak trudnych rajdów i niestety po tym rajdzie trzeba będzie ponownie naprawiać Clio :). Miało być powoli a było szybko :) miało być bez emocji a były doznania na najwyższym poziomie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pomoc innych mechaników jest czasami nieoceniona - dziękujemy bardzo za pomoc bo Karolki mieli tylko 20 minut aby się ogarnąć. Udało się na ostatnią chwilę :)

Obrazek

Obrazek

I tak oto minął intensywnie motoryzacyjny weekend :) :]
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

A może ktoś z Was także miał weekendowe emocje na najwyższych obrotach z zapachem benzyny? śmiało piszcie :]
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 278
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Borsuk »

Mój wyjazd na zlot samochodów zabytkowych z okazji urodzin Koziołka Matołka zakończył się powrotem na lawecie, ale dzielnie, z wywieszoną flagą reprezentowałem na zlocie Renault 5 Klub Polska. Zdjęcia na moim fb, jeśli chcesz Andzia to wrzuć do posta...
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Oczywiście, takie wydarzenie Borsuk też jest godne uwagi i pochwały za reprezentowanie Klubu :)

Obrazek

Obrazek

Piątal pięknie się prezentował i z godnością na lawecie do warsztatu pojechał :), o ile dobrze pamiętam to strzelił przewód hamulcowy.

Obrazek
ufo
Posty: 197
Rejestracja: 28 lipca 2014, 20:15
Lokalizacja: Lusina

Post autor: ufo »

Moi drodzy ciężko opowiedzieć coś o moim udziale w 53 Rajdzie Żubrów.Mnóstwo emocji tych fajnych ale też trochę problemów.Na szczęście auto jako tako jechało i nie zawiodło na tyle by nie dojechać na metę.A jak mówi klasyk "zwyciezcy są na mecie".Ale co tu duzo mówić sami zobaczcie https://youtu.be/2doWnGaFTrI
Adrian Łaskawiec
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Borsuk nie przejmuj się, naprawi się i dalej będzie ładnie reprezentować klub - Fajny zlocik :brawo: :okok:


No UFO ładnie dostojnie z jedną małą wtopą.

Meta to najistotniejsze Gratulacje!!! :brawo: :okok:

ps. malowałeś auto? bo na filmie nie wygląda tak różowo :dokuczacz:
ODPOWIEDZ