Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Zamaina karoserii GTE

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

radklein
Posty: 21
Rejestracja: 17 lipca 2019, 20:39
Lokalizacja: Polkowice

Zamaina karoserii GTE

Post autor: radklein »

witam, mam nowy nabytek GTE i jest kilka małych wykwitów rdzy, jeden na klapie i jeden w dolnym narożniku błotnika tylnego (poszycia bocznego- końcówka progu) gdzie zamykają sie drzwi - na dole. Czy to typowe miejsce?
Mam nadzieję ze sobie poradzę i nie będzie źle ale mam 2 pytania: gdzie ewentualnie mogę dostac reperaturki tylne lub całe błotniki i w ostatecznosci czy możliwa jest przekładka karoserii z innego R5 ale zwykłej wersji? Czy karoseria GTE i normalnej 5 różni się znacząco pomijając oczywiście ospojlerowanie, zderzaki i poszerzenia?
Pozdrawiam
Radek
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Witaj jest to do ogarnięcia,jeśli nie ma dziur,a tylko powierzchowna rdza,to pół biedy.
Co do karoserii to się bardzo nie różnią....a wręcz czasem mają parę dodatków.Sam robię przekładkę tylnego błotnika w wersji 3Drzwi i w karoserii dawcy jest pare wzmocnień,czego w GT Turbo nie ma....

[ Dodano: 2 Grudzień 2019, 09:21 ]
Co do reperaturek tylnych to ciężki temat ...
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Masz kilka wykwitów rdzy i pytasz o wymianę karoserii? Polskiego Porsche nie oglądasz?
radklein
Posty: 21
Rejestracja: 17 lipca 2019, 20:39
Lokalizacja: Polkowice

Zamiana karoseri gte

Post autor: radklein »

Witam, pytałem tylko tak pod kątem dopasowania elementów bo mam na oku całkiem zdrową budę za cenę jednego błotnika w niemczech. Chcą 300euro za szt i myślałem aby go wziąć na dawcę blachy tak aby nie rzeźbić w blaszce elementów tylnego błotnika. Pozdr
ODPOWIEDZ