Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Majówkowy spot z Renault Klub CZ+SK 2020r.

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Rezerwacje wszystkie opłacone więc jest glancuś cycuś. W późniejszym terminie podeślę listę pokoi. Pan Marek prosi o podanie numerów telefonów gdyż ponoć ma taką tradycję, że przed przyjazdem dzień lub dwa dzwoni do każdego gościa z potwierdzeniem rezerwacji oraz prosi o podanie przybliżonej godziny przyjazdu.
Kto nie wyraża zgody na podanie przeze mnie Panu Markowi numeru tel. proszę o informację do końca tego tygodnia.
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Mój podawaj,zawsze to bliżej do klienta ;)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Wszystko zatwierdzone, zaliczki przelane więc teraz tylko czekamy na jakieś zbłąkane owieczki co będą chciały do nas dołączyć na majówkę. Niestety Ci którzy chcą później do nas dołączyć, noclegi już musicie załatwić sobie sami we własnym zakresie.

Pamiętajcie, że w ubiegłorocznych starterach i tych z roku jeszcze wcześniej macie fajną chemię do pucowania aut. Była oliwka do wyciągania głębi z plastikowych elementów (działa świetnie), był płyn do czyszczenia kokpitu. Też jest wosk który faktycznie działal oraz preparat na robale :). Jeszcze nie sezon na rozgniecione robale na masce i grilu ale już się do tego zbliżamy.
Używajcie kosmetyków, puszczajcie foty i cieszcie oko swoje i każdego innego spoglądacza na Twoje R5 :)
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2020, 10:29 przez Andzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Moja już cieszyła,przed spotem Wrocław z gratem,nałożyłem żel na plastiki i psikacz na opony,oczywiście ze starterów :)
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

No i foty na fb z #carchem żeby było na kolejne startery.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

efekt widać gołym okiem jak Patencik odpicował Cegiełkę :)

Obrazek

CarChem trzeba teraz trochę wielbić aby właśnie coś dali na kolejny zlot :). A co byście chcieli teraz? jakie kosmetyki?
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Przed nastepnym nakladaniem machne fotki z w/w marką,co by był jakiś dowód

[ Dodano: 18 Marzec 2020, 09:31 ]
Siema co ze Zlotem Cieszyn?w obecnej chwili to wisi na włosku chyba?

[ Dodano: 18 Marzec 2020, 09:49 ]
w obecnej sytuacji to zaliczki powinien oddać.....
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Majówkowy spot został odwołany. Być może zrobimy z tego spot wrześniówkowy ale to się okaże. Co do zwrotu kasy zaliczkowanej na poczte noclegów jeżeli w przelewie napisane jest "zaliczka" to można pisać o zwrot. Gorzej z "zadatkiem" ale już coś tam kombinujemy w tym temacie. Sprawdźcie na przelewach co macie wpisane i ruszamy.
Gregor
Posty: 99
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 19:40
Lokalizacja: Kozierów

Post autor: Gregor »

Ja mam w tytule przelewu
Pokój 3 osobowy 1-3 V
nic o zaliczce ani zadatku :mysli:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Ściąga do zwrotu :). Czytać ze zrozumieniem, wypełniać ze zrozumieniem i wysyłać indywidualnie do Pana Marka.
Dziękuję bardzo Ulu za pomoc prawną :).
Jak ktoś już dostanie informację zwrotną to proszę o info :)

Mail: wadowskim@interia.pl



Pan Marek Wadowski.

W związku z zaistniałą sytuacją w Polsce i na całym świecie związaną z pandemią koronawirusa Covid-19 odstępuję (w przypadku zaliczki) / rozwiązuje (w przypadku zadatku) od umowy/umowę zawartej/ą w dniu......... (data wysłania zaliczki/zadatku przelewem bankowym) pomiędzy........... a Marek Wadowski dotyczącej wynajmu pokoju......... -osobowego w dniach 1-3 maja 2020 r. w Cieszynie ul. Gen. J. Hallera 83.

Jednocześnie wnoszę o zwrot wpłaconej zaliczki/zadatku w kwocie......... zł.

Zaliczkę/zadatek proszę zwrócić na numer konta:............. + dane wł rachunku

W załączeniu maila potwierdzenie wpłaty w/w zaliczki/zadatku.

Z poważaniem
.........
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Kto już napisał maila do Pana Marka?
Awatar użytkownika
rr28
Posty: 24
Rejestracja: 15 lutego 2012, 21:10
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: rr28 »

Jo
ODPOWIEDZ