Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Ciśnienie w cylindrach 1,4 60Km

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

Pi±tkowicz
Posty: 18
Rejestracja: 16 lutego 2020, 20:33
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdr

Ciśnienie w cylindrach 1,4 60Km

Post autor: Pi±tkowicz »

Witam serdecznie. Spędziłem sporo czasu na poszukiwaniach, u nas i googlując szerzej. Mało info na temat naszych pociech, stąd prośba. Jeśli ktoś ma lub zna jakie ciśnienie powinno być w cylindrze silnika C2J 1,4 60KM gaźnik Weber, z góry dziękuję za podpowiedź. Od razu prosiłbym o info, czy podane liczby to pomiary na zimnym, czy też rozgrzanym motorze?
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Jeśli dobrze pamiętam to pomiędzy 11 a 13 bar ( 1,1 do 1,3 MPa) a poniżej 10,5 silnik do remontu. 100 % pewności nie mam bo bardziej gustuję w babciach ( jakkolwiek to zabrzmiało :lol: :lol: :lol: )
Pi±tkowicz
Posty: 18
Rejestracja: 16 lutego 2020, 20:33
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdr

Post autor: Pi±tkowicz »

😉😁😁😁😁👍👍👍Dojrzałe są ok. A babcie...tylko w kwestii prezentów😉😁👍
Dzięki za info.
pakiet924
Posty: 18
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 21:17
Lokalizacja: ¦l±skie

Post autor: pakiet924 »

Ja mam w silniku 1.1 na motorze w temperaturze roboczej i przy otwartej przepustnicy od 14 do 14.5
ODPOWIEDZ