Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

GTT jaki ma mieć VIN ??

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
reiv= Nuvier
Posty: 66
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 14:05
Lokalizacja: Jelenia Góra

GTT jaki ma mieć VIN ??

Post autor: reiv= Nuvier »

Jest szansa na zdobycie budy gołej od GTT. Mam mieć dziś zdjęcie numerów i papierów. Jak powinien wyglądać początek od GTT ;) co jak co ale lepiej od Googla będziecie wiedzieć WY drodzy posiadacze Turbawek ;)
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Hej,
Wiem że goła buda ph1 jest u renaty z poznania do kupienia, buda przyjechała z zagranicy pełna rudej zarazy.
Numer C40505
Awatar użytkownika
reiv= Nuvier
Posty: 66
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 14:05
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: reiv= Nuvier »

Dzięki za info, tu ma być niby ph2 ale to się okaże. Jak mi nie wyjdzie to i do Renaty z Poznania się odezwę ;)

Proszę o rozszyfrowanie vinu Oryginalnej Budy GTT

https://imgshare.io/image/vin.NNZ3te
[ Dodano: 15 Maj 2020, 22:03 ]


ma ktoś namiar na Renatę z Poznania ?? ;)Obrazek
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Ha ha ha śmieszne tylko że vin powinien być z drugiej strony...

Napisz na priv-a Renata to facet i klubowicz a jak dobrze poszukasz na fb to znajdziesz Piotrka
Awatar użytkownika
reiv= Nuvier
Posty: 66
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 14:05
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: reiv= Nuvier »

no priv poszedł ale sam wiem po sobie, że czasami człowiek długo nie zagląda na forum ;) a co do numeru właśnie takie ciekawostki mi pan z Austrii wysyła xD i ja niby mam za to dać parę zł ;) już chyba lepiej władować w progi i lakier do mojego GTXowego GTE xD

a co do renaty tak się właśnie zastanawiałem jak mu na Imię xP dzięki, będę szukać na fb ;)
ODPOWIEDZ