Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Witam wszystkich :)

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

amispro
Posty: 2
Rejestracja: 24 września 2020, 20:46
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Witam wszystkich :)

Post autor: amispro »

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Renówek :) ... ja co prawda mam R4 oraz F4, ale R5 również chodzi mi po głowie, raczej z końca produkcji... zobaczymy może kiedyś się pojawi w kolekcji! Bardzo bym sobie tego życzył! Zapisałem się do grupy wcześniej ponieważ trafiają mi się czasami części do wszelakich 5tek i może kogoś uszczęśliwię. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, może do zobaczenia na jakiś spotach :)

Adam
Awatar użytkownika
ManiekR5
Posty: 176
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: £ozina
Kontakt:

Post autor: ManiekR5 »

Siemanko Adam, witam na forum :okok: Mamy dosyć blisko do siebie, także jakbyś przejeżdżał to zapraszam do Łoziny :lol:
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 280
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Borsuk »

Witaj, ja wciąż jakby co szukam kierunkowskazów przednich do Super 5, rozmawialiśmy na początku roku na fb. Jak będziesz miał, to zamawiam komplet.
amispro
Posty: 2
Rejestracja: 24 września 2020, 20:46
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Post autor: amispro »

Borsuk... ja pamiętam mam zapisane, gdyby nie pandemia to by już dawno były, a tak granice były zamkniete i nieszło sprowadzić a później się rozeszły... :zalamka:

[ Dodano: 26 Wrzesień 2020, 11:45 ]
ManiekR5 pisze:Siemanko Adam, witam na forum :okok: Mamy dosyć blisko do siebie, także jakbyś przejeżdżał to zapraszam do Łoziny :lol:
Jasne i wzajemnie :)
ODPOWIEDZ