Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Reklamacja koszulek 2021

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Reklamacja koszulek 2021

Post autor: Andzia »

Lokalnie trzeba zebrać koszulki klubowe i odesłać je najtańszą opcją do producenta. Kraków niech zbierze lokalnie swoje koszulki, Warszawa swoje ja ogarnę wrocław i inne okolice i trzeba wysyłać koszulki do reklamacji. Do każdej koszulki najlepiej napisać karteczkę ile razy była prana i w ilu stopniach. Dołączcie takie karteczki, najlepiej zszywaczem doczepić. Nie zapomnijcie o adresie zwrotnym. Trzeba się sprężyć i to rach ciach wysłać aby nie wysyłać przez cały miesiąc tych koszulek.

dane firmy: MAMY STYL ANNA MAREK-BEDNARZ Łukawiec 751, 36-004 Łąka

oczywiście indywidualnie też można wysyłać koszulki
Kto już wysłał niech się tutaj odmelduje to będziemy wiedzieli na jakim etapie jesteśmy.
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Wysłane
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Ok kto jeszcze? Ślijcie szybko.
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Ja mam od Kurylka i Borsuka. Może jeszcze ktoś podrzuci z Wawy. Jak nie to wyslę ile mam.
radziolik
Posty: 65
Rejestracja: 15 grudnia 2020, 19:23
Lokalizacja: Gdañsk

Post autor: radziolik »

Koszulki wysłane.
Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 838
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Post autor: krulyk »

Hawi mam gotowe muszę podrzucić
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Krulyk adres znasz ;) zgadamy się a jak nie to gdzieś bo już trzeba odesłać niedługo bo późno.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

ustalmy że do końca września trzeba zamknąć temat bo to się ciągnie jak flaki z olejem więc nie czekajcie/ nie zwlekajcie z wysyłką
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Koszulki wszystkie zostały wysłane i ponoć do końca grudnia będziemy mieli uznaną reklamację oraz wyprodukowane nowe koszulki. Jak będą one u mnie czy u Hawiego fizycznie to damy znać :)
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

:okok:
ODPOWIEDZ