Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Witam wszystkich:)

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

JACO051
Posty: 5
Rejestracja: 5 października 2011, 20:45
Lokalizacja: ¦laskie

Witam wszystkich:)

Post autor: JACO051 »

Posiadam moją R5 już niezłych kilka lat tzn.od 2004 roku. Zrobiła trochę kilometrów i muszę przyznać że spisuje się niesamowicie jak na takie "stare"autko. Wszędzie gdzie się pojawiłem to wzbudzała zainteresowanie.
Pojawiłem się tutaj dlatego,ponieważ jest tu wielu wielbicieli R5,a ja będę musiał moją chyba sprzedać,więc to chyba najodpowiedniejsze miejsce by ją tutaj zaprezentować w pierwszej kolejności.W odpowiednim dziale wrzucę kilka fotek oraz informacji o niej.Z tego co się orientuję to chyba rzadki model w Polsce ,bo nigdzie jeszcze nie spotkałem takiego typu R5. Jest to SUPER 5 GTX z silnikiem 1,7 pięciodrzwiowa.Resztę informacji podam w odpowiednim dziale. Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Witamy,
Ogólnie 5-drzwiowych jest mniej i GTX też mało. Szkoda, że wcześniej nas nie odwiedziłeś a dopiero w momencie jak myślisz o sprzedaży :)
JACO051
Posty: 5
Rejestracja: 5 października 2011, 20:45
Lokalizacja: ¦laskie

Post autor: JACO051 »

Witam ponownie po trzech latach:) ,jednak nie sprzedałem mojej R5 i zamierzam w nią trochę poinwestować.Szukam osób,które mogłyby mi podpowiedzieć ,lub pomóc w znalezieniu kilku potrzebnych części.Interesują mnie głównie sprawy kosmetyczne tzn. półka plastikowa ze strony pasażera , klapka do wlewu paliwa ,ładny przedni zderzak itp.Czekam na info tutaj lub na meilu : samo5@gazeta.pl .Pozdrawiam.

[ Dodano: 14 Listopad 2021, 20:57 ]
Witam po kolejnych latach :) . Moje Reno po przejściach ale cały czas jest ze mną. Zrobiona blacharka , nowy lakier i parę zmian kosmetycznych. Ciągle jednak potrzebuję coś poprawiać.Jeżeli ktoś z klubowiczów ma lub wie gdzie załatwić np. mechanizmy otwierania szyb tył, plastiki do środka, klapka wlewu paliwa,klamki itp itd to chętnie przyjmę taką wiedzę. Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

10 lat ło matko ale fajnie, że zaglądasz tutaj regularnie co 3 lata hihi to taki żarcik :).
Coś tam by się znalazło z rzeczy które szukasz :)
Klapka- jest
Plastiki do środka? jakie dokładnie bo też coś mam ale potrzebuję więcej info.
Mechanizmy też mam ale ostatnie egzemplarze w mym magazynku więc tanio nie oddam jeśli oddam :)
Klamki- wszystkie 4?
Co jeszcze potrzebujesz?
JACO051
Posty: 5
Rejestracja: 5 października 2011, 20:45
Lokalizacja: ¦laskie

Post autor: JACO051 »

Nie no zaglądać zaglądam w miarę często, ale się nie udzielam publicznie :) Ok, więc jeżeli chodzi o klapkę wlewu to czy jest kompletna z mocowaniem? Z plastików potrzebuję drzwiczki do półki od pasażera, tylną półkę tę podwieszoną ruchomą, tylna prawa półka na głośnik, Tylne drzwi - mechanizmy do otwierania szyb lewy i prawy ,prawe tylnie drzwi popielniczka , klamka prawy przód , lewy tył , oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej obie lampki :) taką to mam listę życzeń, może cos się uda tutaj na forum załatwić w dobrych piniądzach :)

[ Dodano: 18 Listopad 2021, 11:15 ]

[ Dodano: 18 Listopad 2021, 11:26 ]
A tu moje autko, lepsze fotki wrzucę później :)
https://www.fotosik.pl/zdjecie/5d115933bd3385af
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Ok listę mam to teraz muszę sprawdzić co tam się znajdzie :)
Piątal wygląda jakoś znajomo ale tylko znajomo/ internetowo.
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Witam Kolegę z Cieszyna.

Fajnie że sie ujawniłes i zamieżasz usprawnic swoja RENIĘ.
Zapraszam na grupe BKN- Bielskie klasyki nocą - czasami pojawia się tak kilka r5.
No i na zloty i spoty nasze klubowe.
JACO051
Posty: 5
Rejestracja: 5 października 2011, 20:45
Lokalizacja: ¦laskie

Post autor: JACO051 »

Również pozdrawiam kolegę z Rybnika. Pewnie że zajrzę na tę Waszą grupę BKN ,może się kiedy uda wyrwać na jakiś zlot :)
Jeszcze bym się przypomniał administratorce Andzi, czy tam się może coś znalazło z tej mojej listy :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Jacoo szczerze to jeszcze nie zaczęłam szukać :( ale wiem, że deska będzie, klamki 2 się też powinny znaleźć. Podeślij mi swój nr tel to łatwiej będzie fotki przesyłać. Mój nr tel. 694431447.
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

JACO051

O Renówka jeżdzi brawo Ty dzis widziany na drodze z Pszczyny o Pawłowic około 15:40
ODPOWIEDZ