Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Ciekawe ogłoszenia z sieci

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

I kultowe Renault 5 z Wodzisławia Śląskiego widzę, że się sprzedało. Kto jest szczęśliwym posiadaczem?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Już kiedyś lokalizacja ta była w ogłoszeniu więc wrzucam w celach informacyjnych czy jest ruch w sprzedaży piątek u Pana Michała czy jednak ten sam egzemplarz tylko się odnawia

Obrazek

"Opis
Renault 5 z silnikiem 1,4 na wtrysku zarejestrowany i opłacony do 21.09.22.
Prawdopodobnie będzie do wymiany uszczelka pod głowicą.
Posiadam inne stare auta z lat 80-90
Więcej info na tel.60dwa 34cztery 22pięć
Jeśli nie odbieram proszę o smsa to oddzwonię

Auto do oglądania Lniska 8km od obwodnicy Gdańska

Michał"

https://www.olx.pl/d/oferta/renault-r5- ... derIndex=7

w tle widać jeszcze jedną R5
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Ciekawe ogłoszenia z sieci

Post autor: Andzia »

W I T A M w 2023r.
jedziemy dalej z ogłoszeniami. Przez rok trochę się pozmieniało, parę piąteczek w klubie przybyło, ubyło niestety też. Na sprzedaż wystawione są fajne sztuki ale i też totalne złomki które znajdą lub nie znajdą właściciela co przytuli lub zezłomuje. Zostawcie tutaj ku pamięci jakieś informacje. Niech to będzie dobrą bazą informacyjną.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Ciekawe ogłoszenia z sieci

Post autor: Andzia »

Pierwsze spojrzenie na olx i mam takie coś:

https://www.olx.pl/d/oferta/renault-5-g ... SCFhu.html

"Renault 5 GTE OKAZJA !!
39 900 zł"
"OPIS
Witam na sprzedaż Renault 5 GTE 1.8 16v widoczny na zdjęciach super stan auto wyglada bardzo atrakcyjnie , klasyk w wersji sportowej silnik wkręca się jak wiertarka i ma super brzmienie , fajnie się prowadzi dobrze zachowany egzemplarz , coś dla kolekcjonera .
Zapraszam do kontaktu ."
Załączniki
czerwone gtt gdańsk.jpg
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Ciekawe ogłoszenia z sieci

Post autor: Andzia »

Ku pamięci białej też się należy:
https://www.olx.pl/d/oferta/renault-5-g ... QlBFw.html
"Renault 5 GTS Prima,Automat,85 tys.km,Piekny Stan !!!
16 900 zł"

"OPIS
Sprzedam Renault 5 z silnikiem 1.4,z przebiegiem jedyne 85 tys.km!!!auto w nie spotykanym wręcz stanie jak na auto z tych lat,wnętrze jak nowe,pod maska jakby wyjechał z fabryki,auto kupione od 1-waciciela starszego pana z 1930r,bardzo rzadka wersja wyposażenie posiada min:Automatyczna skrzynie biegów,el.otw.szyby,c.zamek itp.Stan silnika,skrzyni oraz podzespołów bdb.Auto mało używane na chwile obecna brak przeglądu ale w razie zainteresowania zrobie go bez problemu gdyż auto jest w pełni sprawne.Świetna baza na Klasyka,polecam"
Załączniki
biały automat wałbrzych.jpg
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Ciekawe ogłoszenia z sieci

Post autor: Andzia »

Ta nie wygląda atrakcyjnie wizualnie ale to może ukryte piękno które trzeba przygarnąć i się zaopiekować :)

https://www.olx.pl/d/oferta/renault-5-s ... R1XyU.html
"Renault 5 Super 1.4 B. 1995r
11 100 zł"

"OPIS
Renault 5 w bdb stanie technicznym ,2 KPL. kluczy ,2KPL. kół, Książki serwisowe, oryginalny lakier, bez korozji , radio z epoki, auto w stanie Kolekcjonerskim, od pierwszego właściciela z Francji, użytkowane okazjonalnie z wielką przyjemnością, Wszystko sprawne i kompletne, OC i Badanie Techniczne ważne do Lipca 2023roku.moliwa zamiana na dostawczy lub większy osobowy z moją dopłatą , możliwy także transport pod dom kupującego. Polecam"
Załączniki
granatowa 5d Kalinówka.jpg
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Ciekawe ogłoszenia z sieci

Post autor: Andzia »

I jeszcze ta:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-5 ... Fc2Ij.html
"Opis
Dzień dobry, mam na sprzedaż renault 5 z 1988 roku z silnikiem benzynowym 1.1 litra.
Auto dostałem od dziadka niecały rok temu i przez nagłą zmianę na codzienny tryb jazdy wyszło trochę usterek które usunąłem. Przejechałem około 6 tysięcy kilometrów i od dłuższego czasu auto nie sprawia żadnych problemów. Wsiadam, wiem że dojadę. Nawet wakacyjna wycieczka 300km w jedną stronę i drugie tyle spowrotem nie zrobiła na Renówce wrażenia przy prędkościach ok. 120km/h.
Podwozie jest zabezpieczone antykorozyjnie

Zostały wymienione tarcze i klocki z przodu, oraz okładziny w bębnach z tyłu,

Nowe amortyzatory z tyłu,

Jeden z reflektorów przednich,

Chłodnica,

Poduszka silnika,

Pasek klinowy,

Przewody gumowe od chłodzenia,

Bodajże osłony gumowe maglownicy,

Filtr powietrza i paliwa (dorzucam dodatkowo drugi taki sam nowy),

Stacyjka, teraz są dwa sprawne kluczyki, dorzucam starą stacyjke z oryginalnym kluczykiem, może da się ją jeszcze naprawić,

Został wyczyszczony gaźnik i bak paliwa.

Co zostało do zrobienia:

Lewy mechanizm szyby do wymiany, mam go i do rzucam do auta, prawy wymieniłem i działa

Uszczelnienie tylnej szyby

Przerobienie wycieraczki z tyłu, mam starą pasującą ale trzeba wymienić w niej ramię które również mam,

Kwadracik w podłodze do wymiany, dorzucam blachę, konsultowałem to z mechanikiem, nie jest to kosztowna naprawa ale musiałby być na to termin.

Od pół roku auto jeździło na zloty klasyków w Warszawie i budziło zainteresowanie niektórych osób. Wiele razy słyszałem miłe słowa o stanie, jak czysto jest pod maską i że wygląda na naprawdę zadbanego klasyka. W środku są też zamontowane ledy, fajnie dodają nocą klimatu, szczególnie na zlotach. W razie czego, łatwo je zdemontować.

Cena oczywiście podlega negocjacji. Dorzucam jeszcze cztery stalówki z oponami i pokrowiec na auto.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Zachęcam żeby napisać najpierw smsa. Określę wtedy kiedy będę mógł rozmawiać przez telefon.
Adam Wojciechowski"
Załączniki
Kość słoniowa wólka pracka.jpg
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Ciekawe ogłoszenia z sieci

Post autor: Andzia »

"OPIS
Witam. Sprzedam renault 5 GTX z 1989r. Atrakcyjny wygląd,dużo nowych części. Na chodzie,ubezpieczenie i przegląd na rok. Stan blacharski dobry ,auto garażowane 20 lat. Do skończenia parę rzeczy. Sprzedaję z powodu braku miejsca w garażu. Wiecej informacji na tel. Cena do negocjacji."
Załączniki
czerwony tuning kłodzko.jpg
ODPOWIEDZ