Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

3 czerwca - Dzień Pojazdów Zabytkowych

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

vino1986

Post autor: vino1986 »

egonn87 pisze:ale babcia by tak szybciutko nie wyjechała z garazu.....
swiete slowa normalnie jak bym to skads znal :-D
Lubek
Posty: 14
Rejestracja: 5 czerwca 2021, 17:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lubek »

tommies pisze:Ja widze to troszke inaczej. Obserwuje czesto, ze ludzie kupuja auta na utrzymanie ktorych ich nie stac. Kupi tanio 15 letnie Audi aby sie pokazac i jak cos sie uszkodzi lub zuzyje to placz. Kupil by za tyle samo 8 letniego Lanosa i nawet zamiennikow nie musial by szukac bo oryginaly tanie.
A wracajac do Super 5, wedlug mnie jeszcze dosc daleko mu do zabytku. To typowe auto przelomu lat 80/90. W dodatku jego sylwetka jest na tyle nowoczesna ze nawet szczegolnie nie odroznia sie od natloku 10 i wiecej letnich aut na ulicach. Sami je wylapujemy bo dla nas ma wyglad szczegolny.
Za lat 10 - 15 lat bedzie juz zupelnie inaczej. Babcia to juz bez watpliwosci auto ktore moze byc uznane za zabytkowe.
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

No i minęło 3 lat i r5 na drodze to rarytas na zlotach również tylko my anormalni zostali co kochają te fury mimo swoich wad.

Żółte tablice w r5 hmm///
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Rat-med nie 3 a 13!!! :D

No teraz Super 5 zobaczyć to już jest rarytas...o babci to już nie wspominam :)
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Tak Ta 13 zjadłem jedynkę :figielek:
Zobaczyć r5 to świętość nawet konkurs "Złap R5" nie ma sensu bo jest to w pl prawie nie wykonalne.
ODPOWIEDZ