Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Dywaniki

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

eujot

Dywaniki

Post autor: eujot »

Przeglądałem allegro pod kątem występowania dywaników do Renault 5. Mam teraz takie cienkie z wykładziny, które się zwijają i które szybko przemakają. Chciałbym je zastąpić jakąś gumą, lub grubym welurem. Czy ktoś może podzielić się informację, czy modele od Clio też będą pasowały? Ew. gdzie szukać dywaników do Renault 5.

Lepsze gumowe, czy welurowe? Jakie były oryginalne?
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

bez problemu sa dostepne dywaniki do renault 5 na allegro czy na gieldach samochodowych... sa tez na allegro takie z wlasnym nadrukiem... albo mozna wyslac formy i zrobia na wymiar... takie z grubego weluru czy czegos tam z podkladka pod pedaly wzmacniajaca i obszyte ladnie... moze akurat teraz w okresie okoloswiatecznym nie ma...
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

U mnie kierowca ma pod nogami gumowy z poloneza, pasuje nawet nawet i dość dobrze zbiera wodę, a tak to wszędzie fabryczne welurowe, które były nie we wszystkich reniach, a one nie są za dobre, szczególnie że nasze renie mają juz konkretne przebiegi....
kampinek
Posty: 13
Rejestracja: 12 lipca 2010, 15:29
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: kampinek »

Moge powiedzieć ze do przodu pasują z Renault Kangu 1 a tył trzeba przycinać. Są to dywaniku gumowe z malym rantem. Ja wrzuciłem takie i wyglądają naprawde fajnie. Oryginalne to koszt około 50-60 zł a są bardzo dobrej jakości
Renualt 5 GTR 89r 5 D 1.4 monowtrysk
kolor srebrny
vino1986

Post autor: vino1986 »

do babci juz jest problem :/
Awatar użytkownika
michusz
Posty: 8
Rejestracja: 22 czerwca 2022, 11:05
Lokalizacja: Toruń
Gender:

Re: Dywaniki

Post autor: michusz »

Odgrzewam temat dywaników. Szukam w miarę dobrze dopasowanych dywaników gumowych do swojego Expresa.
Na allegro znalazłem tylko welurowe dedykowane do R5. Wolę gumy.
Jakieś inne poza polonezowskimi i od Kangoo I byście sugerowali?
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 278
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Re: Dywaniki

Post autor: Borsuk »

Awatar użytkownika
michusz
Posty: 8
Rejestracja: 22 czerwca 2022, 11:05
Lokalizacja: Toruń
Gender:

Re: Dywaniki

Post autor: michusz »

Bardzo Ci dziękuję :)
Widzę z opisu, że kompatybilność z innymi modelami/markami jest bardzo duża
ODPOWIEDZ