Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Wycieraczki - całe ramiona, łącznik uszczelki szyby, przód

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Dawid
Posty: 41
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 23:52
Lokalizacja: Poznañ
Gender:

Wycieraczki - całe ramiona, łącznik uszczelki szyby, przód

Post autor: Dawid »

Cześć :)

W załączniku przesyłam zdjęcie - brakuje takiej małej plastikowej osłonki wycieraczki szyny przedniej - czy to trzeba kupić całą wycieraczkę, (myślę że tak.. ), proszę o radę.
Ponownie poruszam też temat łącznika/spinki uszczelki szyby ( bo te 2 rzeczy na zdjęciu akurat dobrze widać ), wiecie może gdzie można to kupić?

Dziękuję z góry i pozdrawiam serdecznie :)
Dawid
Załączniki
IMG_20221027_083334_HDR.jpg
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycieraczki - całe ramiona, łącznik uszczelki szyby, przód

Post autor: Hawi »

Spinki samej nie kupisz. Tylko w komplecie z uszczelką.

Osłonkę ramienia wycieraczki raczej samej też nie. Możesz pytać, ale czy ktoś się pozbędzie ... wątpie bo żadne pieniądze.
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Re: Wycieraczki - całe ramiona, łącznik uszczelki szyby, przód

Post autor: rat-med5 »

Najlepszym rozwiązaniem jest wycieczka na jakiś złomowieć może trafi się coś co dobierzesz.
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Re: Wycieraczki - całe ramiona, łącznik uszczelki szyby, przód

Post autor: dredzioch1 »

Pisałem Ci już w ogłoszeniach na ten temat. Wracam z Sycylii w połowie miesiąca. Coś ogarniemy myślę, bo własnie rozbieram jedno auto. Jestem z Mosiny więc daleko nie masz:). Napisz mi PW.
Dawid
Posty: 41
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 23:52
Lokalizacja: Poznañ
Gender:

Re: Wycieraczki - całe ramiona, łącznik uszczelki szyby, przód

Post autor: Dawid »

Dziękuję wszystkim za chęć pomocy i pozdrawiam serdecznie :)
ODPOWIEDZ