Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Cześć!

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Wit
Posty: 5
Rejestracja: 1 grudnia 2022, 19:30
Gender:

Cześć!

Post autor: Wit »

Cześć, Witam wszystkich pasjonatów Renault 5.
Mój pierwszy własny samochód to było właśnie Renault 5. Koleje losu sprawiły że musieliśmy się rozstać ale marce Renault pozostaje wierny.
Aktualnie użytkuję Renault Grand Scenic III - to już trzeci Scenic w moim posiadaniu. I tak od jakiegoś czasu szukam na nowo Renault 5, którą mógłbym się zaopiekować. Gdyby ktoś coś słyszał lub sam chciał oddać w dobre ręce to jestem zainteresowany.
Pozdrawiam,
Witek
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Cześć!

Post autor: Andzia »

Witamy na forum.
Jakieś wymagania co do pojemności itp? Więcej szczegółów to może szybciej coś się znajdzie.
Piotrek
Posty: 998
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Re: Cześć!

Post autor: Piotrek »

Witaj
tel. 694-451-356
Obrazek
Awatar użytkownika
Wit
Posty: 5
Rejestracja: 1 grudnia 2022, 19:30
Gender:

Re: Cześć!

Post autor: Wit »

Siema,
wymagania? hmmm?
Najlepiej nadwozie 3D a pod maską 1.4
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Cześć!

Post autor: Andzia »

Dawid ma fajną białą piątkę do sprzedania. Bardzo dobry stan i cena też do akceptacji a jak jeszcze z kompletem felg speedline to nawet nie ma co negocjować tylko brać :)
Awatar użytkownika
Wit
Posty: 5
Rejestracja: 1 grudnia 2022, 19:30
Gender:

Re: Cześć!

Post autor: Wit »

Tak widziałem w ogłoszeniach ale Kolega Dawid nie odpowiada. Napisałem w ogłoszeniu i maila do niego i czekam na kontakt. Jak najbardziej byłbym zainteresowany tą 5-ką.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Cześć!

Post autor: Andzia »

Napiszę do Dawida, żeby zerknął tutaj pilnie :)
Dawid
Posty: 41
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 23:52
Lokalizacja: Poznañ
Gender:

Re: Cześć!

Post autor: Dawid »

Hej, tu Dawid :) Napisałem do Wit na priv wiadomość, dodaję mój nr tel 507 102 085, proszę sms.
Serdecznie pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Wit
Posty: 5
Rejestracja: 1 grudnia 2022, 19:30
Gender:

Re: Cześć!

Post autor: Wit »

Andzia, dzięki za pomoc. Kontakt nawiązany z Dawidem. Liczę, że coś z tego wyjdzie. Będę informował.
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Cześć!

Post autor: Andzia »

Wit bierz tą sztukę bo na prawdę w dobrym stanie. W przyszłym roku już tak tanio nie będzie :)
I oczywiście widzę się z Wami Dawid i Wit w lipcu na zlocie w Miedzianej Górze :) bo nie ma co trzymać takich autek w garażu tylko trzeba się chwalić :)
ODPOWIEDZ