Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Siemanko

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

WheelDone
Posty: 1
Rejestracja: 24 czerwca 2023, 21:27
Gender:

Siemanko

Post autor: WheelDone »

Hejże hej!

Chciałbym Wszystkich przywitać, jestem Adrian, pochodzę z Warmii ,a renówkowa choroba rozwija się u mnie prawie 20 lat.
Zaczęło się od R19 16V ph2, którą mieli rodzice gdzieś w okolicach 2000r. W 2005r, 2tygodnie po odebraniu prawka rozbiłem ojcu te auto, a rok później kupiłem swoją własną r19 16V ph1.

Ale nie o tym, z r5 mam wspólną połowę auta:) bo to Rapid/Express z 1,9d pod maską.
Ale czuję mocno w kościach, że R5 kiedyś u mnie też zawita:)
Z częścią z Was mam nadzieję spotkać się na zlocie w Miedzianej Górze już za 3tygodnie.

Fotki Rapida tu nie wkleję, bo nie ogarniam :bezradny:

Rzadko bo rzadko, ale czasem coś wrzucam na FB

https://www.facebook.com/profile.php?id=100072290692418
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Siemanko

Post autor: Patencik1987 »

Witaj WheelDone,
Trafiłeś w odpowiednie miejsce ludzi pozytywnie zakręconych.
Zlot jest najlepszym miejscem na poznanie fajnych ludzi i zobaczenia różnych wozów.
Zakładaj Swój temat i dziel się fotkami ;)
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siemanko

Post autor: Hawi »

Siemanko,

No zatrzęsienie będzie w tym roku widzę Rapidów/Expressoów :) Fajnie :)

A kto wie zlot dobre miejsce na nabycie 5 bo przeważnie wszystko w klubie zostaje :)

Do zobaczyska aaaa i wrzuć swój temat z 1,9D i zobaczymy czy to Rapid czy Express.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Siemanko

Post autor: Andzia »

My już mieliśmy tą przyjemność ale tak oficjalnie też wypada :) witam w klubie zakręconych :)
ODPOWIEDZ