Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Przybijam wszystkim "piątkę"!

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

vutik
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwietnia 2023, 10:10
Gender:

Przybijam wszystkim "piątkę"!

Post autor: vutik »

Mam na imię Tomasz, mieszkam w Krakowie. Niedawno w naszej rodzinie pojawiła się grafitowa "piątka", to już druga po 14 latach przerwy i w dodatku prawie identyczna, różni się tylko kolorem i kilkoma szczegółami wyposażenia. Wcześniejsza (czerwona) była pierwszym autem żony, odkupiła ją z zakładu pracy, gdzie wszyscy nazywali ją "Myszką". Pożegnaliśmy się z nią z przebiegiem 321 tys.km i w wieku 17 lat, z czego 11 u nas. Ta "aktualna" będzie pierwszym autem syna, jego też kręci oldskulowa motoryzacja :)
"Myszka-bis" jest przewidziana na żółte blachy, między innymi z powodu zapowiadanej rewolucji w Krakowie. Choć to Campus, w dodatku pakiet wyposażenia "Golec uOrkiestra", nie przewidujemy przeróbek, jedynie wymienić stalówki na jakieś fajne alu.
Zwykle jestem biernym uczestnikiem forów, ale pewnie od czasu do czasu dam znak życia. :hejka:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Przybijam wszystkim "piątkę"!

Post autor: Andzia »

Cześć Tomasz Vutik :) Cieszę się bardzo, że zdecydowałeś się na tak odważny krok jak... stworzenie profilu u nas na forum. To tak żartem tylko :)
Cieszę się niezmiernie, że po 14tu latach zdecydowałeś się powrócić do teraz już oldskulowej motoryzacji. Piąteczki przynoszą wiele radości i takich dni z nią życzę.
W Krakowie i okolicach jest dość liczna grupa klubowiczów, do jakiegoś czasu, bardzo aktywnych.
Zapraszam od razu bardzo serdecznie na Ogólnopolski Zlot Renault 5 który odbędzie się w Miedzianej Górze w terminie 13-16.07.2023., Dokładne informacje w poście "Spoty/zloty"
Niech piątal będzie z Tobą i cieszy każdego dnia.
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 280
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Re: Przybijam wszystkim "piątkę"!

Post autor: Borsuk »

Witaj, wrzuć jakąś fotkę swojego piątala i ciesz się życiem ;) Zapraszamy na zlot!
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Re: Przybijam wszystkim "piątkę"!

Post autor: Piotrek »

Tak, tak daj jakieś foty. Syn jak ma bakcyla to i nabierze zdolności manualnych przy aucie... i cierpliwości.
tel. 694-451-356
Obrazek
Gregor
Posty: 101
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 19:40
Lokalizacja: Kozierów

Re: Przybijam wszystkim "piątkę"!

Post autor: Gregor »

Pozdrawiam Tomka I witam w klubie Gregor z białej piątki na KKNie
vutik
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwietnia 2023, 10:10
Gender:

Re: Przybijam wszystkim "piątkę"!

Post autor: vutik »

Trochę zwlekałem z prezentacją, ale koła już na miejscu więc są i pierwsze fotki na szybko :)
Załączniki
20230616_094621.jpg
20230616_094631.jpg
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Przybijam wszystkim "piątkę"!

Post autor: Andzia »

Eeee nooo taką furkę to trzeba osobiście obejrzeć na najbliższym zlocie w lipcu. Fakt, że już zamknięte listy z zapisami ale wyjątek można zrobić.
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Przybijam wszystkim "piątkę"!

Post autor: Patencik1987 »

No Witaj,piątalek wyglada ladnie,wyglada na zdrowy egzemplarz,felge bym zmienil,ale to tylko Moje zdanie,a Twoj Cukierek ;)
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Re: Przybijam wszystkim "piątkę"!

Post autor: rat-med5 »

Brawo ładna sztuka!!!
vutik
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwietnia 2023, 10:10
Gender:

Re: Przybijam wszystkim "piątkę"!

Post autor: vutik »

Patencik1987 pisze: 18 czerwca 2023, 14:59 ... felge bym zmienil,ale to tylko Moje zdanie,a Twoj Cukierek ;)
Jak się kiedyś trafią lepsze, będą zmienione. Na szybko nic ładniejszego nie było, a stalówki i tak były nieciekawe :)
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Przybijam wszystkim "piątkę"!

Post autor: Patencik1987 »

Spoko,to nie Mój wóz tylko Moje zdanie :) tak czy siak ładna sztuka.
ODPOWIEDZ