Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

(K) kupię R5

Ogłoszenia typu Kupię.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 111
Rejestracja: 11 lutego 2016, 13:30
Lokalizacja: Wroc³aw

(K) kupię R5

Post autor: jacenty »

Kupię R5 dwudrzwiowe, silnik 1400 na wtrysku, lata 1990-1995
Znalazłem takie ogłoszenie: https://allegro.pl/ogloszenie/renault-5 ... 3982965178
Ale rocznik jest 1987 i moc 72KM, więc to jest chyba na gaźniku. Wtryski weszły chyba w 1990r?
Podsyłąjcie jakieś linki.
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Re: (K) kupię R5

Post autor: rat-med5 »

Generalnie całkiem fajna wersja ma kilka rzeczy do ogarnięcia, ale też kilka plusów. konsola na radio i equalizer, wersja 72 km, co prawda gaźnik ale naj mocniejsze 1,4 ;-) bez turbo w r5
Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 111
Rejestracja: 11 lutego 2016, 13:30
Lokalizacja: Wroc³aw

Re: (K) kupię R5

Post autor: jacenty »

Czy ktoś zna ten egzemplarz? Do Szczecina mam daleko ok. 400km ale może ktoś już go oglądał i może coś powiedzieć szczególnie o korozji podłoga, progi?
Campus czyli goła wersja.

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/r ... FBDc7.html
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Re: (K) kupię R5

Post autor: rat-med5 »

Hej, generalnie ze zdjęć wynika że progi są dłubane jakość prac może być różna, strona kierowcy była malowana brak naklejek, atrapa przód ph1 a nie ph2 jak to było w campus-ach.

Generalnie jak nie kupiłeś za prawie 5k gts to tego pewnie tez nie kupisz ;-P . Z tego ja się znam albo raczej się nie znam, to bym kupił auto i zaczął ładować kasę w auto, bo z każdym R5 tak to będzie, pytanie na ile starczy Tobie sił, środków i nerwów.

Jeżeli uraziłem przepraszam nie miałem zamiaru, niestety taka prawda że gdybym miał spełnione założenia żony to każde z tych aut stało by u mnie na placu. Taniej nie będzie...
Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 111
Rejestracja: 11 lutego 2016, 13:30
Lokalizacja: Wroc³aw

Re: (K) kupię R5

Post autor: jacenty »

Spoko. Rozmawiałem ze Szczecinem i dostałem trochę zdjęć, zbliżeń. Auto jest do uratowania ale jest korozja podszybia i w kilku innych miejscach. Sporo blacharki plus malowanie budy. Ale cena jest akceptowalna.

Znalazłem to co mnie interesuje czyli 2-drzwiówka z silnikiem 1,4 na monowtrysku:

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/r ... FLZNV.html

Tutaj z kolei kogoś poniosło z ceną. Bez tej jedynki z przodu można brać, to jest całkowity golas Campus. Ale wrzucam dla ciekawości.
ODPOWIEDZ