Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Demontaż konsoli środkowej

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Qucor

Demontaż konsoli środkowej

Post autor: Qucor »

Umieściłem takie pytanie również w Topicu o moim autku ale chyba w technicznym jest lepsze

miejsce tak dla potomnych :-?

"Powiedzcie mi mądrzy ludzie bo sprawę mam ;-)

Niech mi ktoś kto pulpit wymontowywał podpowie ile tam jest punktów trzymania tzn. śrubek i zaczepów :?: i w których miejscach :?:

A wdzięczny bym był za instrukcję krok po kroku jak rozebrać dechę i jej nie połamać :-|

Wielkie dzięki za każdą pomoc :-D "
Maolat

Post autor: Maolat »

konsola srodkowa trzyma sie na 4 srubkach :) 2 po bokach (kratka nawietu na nogi ) i dwie pod gumą lewarka zmiany biegów. jak juz odkreciles to dzwigasz za konsole od strony dwigni recznego i ciagniesz do gory i wychodzi z zaczepow i dalej masz poprostu pociagniecie .. jak amsz elektryke to uwazaj zeby kabli nieuszkodzic
Qucor

Post autor: Qucor »

Troszkę się chyba źle wyraziłem lub Maolatku źle zrozumiałeś :-P

Chodzi mi o Pulpit = konsole środkową :-> Cały ten zestaw wokół zegarów ;-)

Tunel umię wymontować i nawet go włożyć na miejsce. Okleiłem go już materiałem teraz czas na reszte a nie chce nic uszkodzić dlatego pytam innych którzy to już robili :mrgreen:

W każdym bądz razie wielkie dzięki :-D
Maolat

Post autor: Maolat »

z deską rozdzielcza to jest juz zabawy w pizdu :D na gg jak co moge ci conieco powiedziec :) :
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

zdejmujesz kratki nawiwu na szybe i tam wsadzasz plaski srubokret aby odczepic tam znajdujace sie zatrzaski

oczywisicie w ostatniej fazie demontazu :)
kilimr5

Post autor: kilimr5 »

aż mi się odechciało deskę zdejmować
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mozesz probowac wyszarpac deske do gory - ale ja tak zlamalem jeden zaczep w desce :-( i to nie wymienny zatrzask a kawalek deski z uchem :-(

lepiej rozebrac co sie da i powoli wszystko robic
ODPOWIEDZ