Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

II OGÓLNOPOLSKI ZLOT RENAULT 5 KLUB POLSKA MIEDZIANA GÓRA

Moderator: Moderatorzy

el_palindo

Post autor: el_palindo »

PS. JA CHCE NA TOOOOR !!! :D
ja tyż :oops:

ale R5 a nie Megulą :evil:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

więc Sweeper, Zuwik i Lidka meldują się na miejscu

fotki wrzucajcie na naszego FTP (dodaj załącznik) zaraz zwiększe limit do 50MB - najlepiej zZIPowane
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

czy ktos moze wytlumaczyc mi łopatologicznie jak tam wkleic foty i gdzie mozna je zobaczyc??
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Obrazek
graczu

Post autor: graczu »

ja tez wlasnie wrocilem - na pelnym wypasie bylo :D szczegolnie na torze ;]

pozdro dla wszystkich, ktorzy byli :) dzieki za swietnie spedzony czas
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

Witam wszystkich my też już w Karwi wszystko OK dzięki wszystkim było wypaśnie
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Awatar użytkownika
Kniksc
Posty: 169
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 18:33
Lokalizacja: £ozina (Wroc³aw)

Post autor: Kniksc »

Właśnie wróciłem w sumie przejechałem dokładnie 877km bez 100m :] myślałem że paliwa będzie na styk a tu jeszcze sporo zostało :)

Dzięki wszystkim! było super, myślę że do następnego zlotu będę miał już porządnie zrobione autko.
Mamooth

Post autor: Mamooth »

Zlot był po prostu mega, super atmosfera, niezłe piłowanie na torze i wogole zaje.biscie, dawno sie tak fajnie nie bawiłem!!!

Wrzucac foty i filmiki!!!

jeszcze raz wielkie dzieki Lince... :-D

Pozdro dla wszystkich i dozoba....
potworzyca

Post autor: potworzyca »

wierzę, że było super... fotki fotki...
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Gofer22 pisze:czy ktos moze wytlumaczyc mi łopatologicznie jak tam wkleic foty i gdzie mozna je zobaczyc??
http://www.forum.renault5.pl/viewtopic.php?t=58
Maolat

Post autor: Maolat »

slask wrocil :) ,,,,, paliwo cieklo ale tylko troche nie dolewalem nic i jeszcze nie zaswiecila sie rezerwa :) nabilem 430 km uhahany jestem, wszystkie mordeczki w jednym miejscu wypas . Dziekuje wszystkim za mile chwile , pogaduchy - popijawke :D za Nagrode (Puchar i kombinezonik :D) juz nie umie doczekac sie next year i 3 zlotu :P mam nadzieje ze konkurencja mi urośnie :P ;-)

DZIEKUJE
gufner

Post autor: gufner »

Melduje sie Łódź. Powrot z przygodami, bo oczywiscie depnalem za mocno i wystrzelil przewod od podcicnienia jakis :-) Szybka naprawa i dalej w droge :-D Wlasnie zrzucam fotki. Przypomnijcie adres naszego FTP.

Dziekuje wszystkim za wspaniale chwile te ktore pamietam i tych ktorych nie hehehe. Do zobaczenia za rok, a moze nawet juz 8 wrzesnia na slubie Rosicków :-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

dodaj je jako załącznik do tego tematu:
http://www.forum.renault5.pl/viewtopic.php?t=215
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

temat zamykam...
komentarze odnossnie zlotu - dawna tradycja - w nowym temacie, link wyzej...
Zablokowany