Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

kto potrafi zrobić takie cudo??

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

Post autor: Sweeper »

obawiam się, że kolega zadziorek zaczyna jak koledzy pokroju Wesoł, Michał
małe deja vu :?:
Arti

Post autor: Arti »

bywa :-/
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

zadziorek bier jakis migomat szukaj planow w necie troche szpachli/zywicy i mnustwo zapalu i robisz a nie :PP :D:D napewno koledzy ci doradza przy jakis watpliwosciach :D i bedziesz mial turbo 2 :d (przynajmiej z wygladu)
Kinga

Post autor: Kinga »

może i będzie miał, ale wydmuszkę, bo samochód to to raczej nie będzie. Ciekawe jak bardzo koszt zrobienia ze zwykłej, cywilnej budy takiego turbo z centralnym silnikiem DOBRZE przewyższa koszt ori turbo :-P
zadziorek

Post autor: zadziorek »

Sweeper Ty chyba masz jakieś kompleksy, ja chce zmienić moją piąteczke troche wizualnie.
Mam już kogoś kto jest mi w stanie coś takiego zrobić i to wcale niedrogo, potrzebuje tylko w miarę przyblizonych wymiarów tych błotników.
zresztą co ja się tłumacze, piszcie sobie co chcecie, a ja i tak wiem swoje.
Kali___

Post autor: Kali___ »

Jak juz skonczysz .........to zapodaj zdjeciem ;-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

zadziorek pisze:Sweeper Ty chyba masz jakieś kompleksy, ja chce zmienić moją piąteczke troche wizualnie.
powiem tak - doprowadź autko do idealnego staniu technicznego a potem pogadamy...
qcnka

Post autor: qcnka »

zadziorek pisze:zresztą co ja się tłumacze, piszcie sobie co chcecie, a ja i tak wiem swoje.
no skoro tak twierdzisz to po kiego zalogowałeś sie na forum i zadajesz pytania?? :-?
kilimr5

Post autor: kilimr5 »

można to zrobić....
nawet nie tak srasznie drogo
tyrzeba mieć sprzęt czas i umiejętności
nigdy tego nierobiłem ale dało by się na 100%
ja chcesz to sam zrobić to masz od zajebania roboty
Mieszek

Post autor: Mieszek »

nie wiem czy w polsce nie ma czaem 2 sztuk Turbawy, i jeśli sie komus chce to można wziąć odciski do formy, później włokno i mamy Coś przypominającego z daleka Turbawę :-P
Kinga

Post autor: Kinga »

tak, panowie Myszkierowie senior&junior z dziką radością rzucą się użyczyć swoje auta do formy :lol: nie liczyłabym na to :roll:
egonn87

Post autor: egonn87 »

Ja nie liczyłbym na to, że to się uda bez doświadczenia. tylko profesjonalne zakłady są w stanie coś takiego wykonać żeby było perfect :-/ Poza tym takiego nadętego typa mozna jeszcze kupic w dobrym stanie (bardziej za granicą), ale oczywiście pieniądze... :-?
ODPOWIEDZ