Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Prawie jak Subaru

Czyli forum na wesoło - wszystko co nas śmieszy :D

Moderator: Moderatorzy

Yakkul

Prawie jak Subaru

Post autor: Yakkul »

Podczas urlopu - wypadu na południe cudem udało mi się zrobić te fotki, jezdnia kilkupasmowa i straszny tlok ale jakie wrażenia :mrgreen:

Obrazek

Obrazek
Arti

Post autor: Arti »

nie ma śmiechu
ten malar już pewnie nie jednego zaskoczył......

sam miałem podobnego "latawca" i niektórym głupio było :mrgreen:
Yakkul

Post autor: Yakkul »

nie ma śmiechu .. ale nie bardzo wiedzialem gdzie to wkleić, napis mnie rozbawił :mrgreen: nawet nie wiesz jak polowalem na niego, jechałem audi a4 a on busem z lawetą, cudem udalo się zrobić fotki w miarę czytelne, właściwie robiła je moja dziewczyna. Może na fotkach nie widać ale klateczka w środku była i widać że serce inne.
Arti

Post autor: Arti »

nie no wiem,wiem
ja też miałem klatkę i serduszko lepsiejsze :)
jak buda zaczęła się rozchodzić w szwach, bo nie była obspawana
pozbyłem się za psie pieniądze...
kolor tego i stylizacja fajne i pomysłowe
Patriota

Post autor: Patriota »

jeśli ktoś ma ochote pokibicować ...maluchom a będzie ich 3 na rajdzie wisły w Wiśle .to zachęcam,
ta sobota od rana..
clio-energy

Post autor: clio-energy »

dokaldnie Grondal tym maluszkiem smiga PZM i powiem wam ze niezle popier... pomysł na malowanie przedni
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Patriota podesłał mi 3 inne fotki tego maluszka podczas jazdy, daje radę :-D i ładnie się prezentuje :mrgreen:
sebasport

Post autor: sebasport »

W Wieliczce na memoriale Kuliga ten kaszlak byl najglosniejszy z wszystkich (Poza lancerem Kosciuszki który mial 600 kucy) :lol:
Kaszlak jest super zrobiony i kierowca niczego sobie.
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Dobrze że mogł liczyć na sponsoring, m.in. rodziców oni najbardziej potrafią zmotywować. Gościa widziałem na fotach, auto w realu i byłem pod wrażeniem do dziś :-D , ale napis i tak uważam za bajerancki :arrow: dobrze trafił zwraca na siebie uwagę z uśmiechem na twarzy
ODPOWIEDZ