Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Julian_RSi - Clio with GTT gearbox

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

julian_RSi

Julian_RSi - Clio with GTT gearbox

Post autor: julian_RSi »

Na forum już kawałek czasu temu zawitałem, ale jeszcze nie miałem okazji przedstawić mojego bladego wozidła. ;-)

W tle widoczne oczywiście błękitne GTT - dawca części do mojej miernoty. A tak naprawdę to poważnie zaczynam się przymierzać do przejęcia go w całości :mrgreen: Tylko jak na razie sił i wiedzy brak żeby je uruchomić :-/
Greg205

Post autor: Greg205 »

Clio mi nie znane z widzenia.
Ale za to miejsce robienia zdjęć chyba tak.
Kupuj piąteczkę :-D
Karol

Post autor: Karol »

dałbyś więcej fotek... fotkę silnika...

to jest zwykłe clio z silnikiem z GTT??
clio-energy

Post autor: clio-energy »

to clio 1,8 a skrzynia od gtt
Karol

Post autor: Karol »

aaaaa... :) to zmienia postać rzeczy ;)
julian_RSi

Post autor: julian_RSi »

Greg205 pisze:Ale za to miejsce robienia zdjęć chyba tak.
A bo to miejsce to właściciele renówek sobie jakoś upodobali ;-)
Greg205 pisze:Kupuj piąteczkę :-D
Cały czas sie łamię :roll: Ale na tą chwilę skłaniał bym się raczej do decyzji na TAK :lol: Tylko jeszcze nie wiem w jakiej formie...czy "serducho" z GTT do clio, a resztę rozsprzedać na części czy uruchomić piątala :roll:
Bo akurat dla mnie największym problemem są ubezpieczenia :-/ Za clio płacę już 1100 zeta za OC rocznie i jeszcze przywalić sobie koszty OC piąteczki, a to autko w zamyśle miało by jeździć tylko odświętnie :lol:
No i czy efekt będzie porządany...bo oczekuję od niego duuuuużo więcej niż od clio 8-)
Greg205

Post autor: Greg205 »

Wpadnij do mnie to zobaczysz jak clio z silnikiem od GTT zapycha
1,8 niech się schowa nawet w 16V
ODPOWIEDZ