Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Katowice-Muchowiec 30.09.2007

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

qcnka

Post autor: qcnka »

My za niedługo tez bedziemy sie zbierać chcoiaz mozemy byc troche po 10.00 ale telefony nasze macie takze wszyscy którzy przyjada kontaktowac się z nami :D

Do zobaczenia!!! :P
Mamooth

Post autor: Mamooth »

Było zeje*iscie :-D Rozpizd doznań :mrgreen:
Przy okazji poznałem osobiście Qcynke i Kuca no i pożegnałem sie z Maolatem...

Zdjecia powklejam siakies na dniach.
Maolat

Post autor: Maolat »

nom wypasik bylo :) standardowo kolejna osoba chciala obadac co to znaczy turbo w tym wydaniu Kolejny raz Mamooth :P Obadalem reńke Qcykow :) fajna fajna i ta kultura pracy aut na wtrysku ;] Imperka na wypasie mnuuustwo aut , i wypasnych i zdupczonych, porshe 911 z wydechem mnie przerazilo stalem 1 metr a dzwonilo mi w uszach przez 15 minut :D mega przejazdy 1/4 , palenia gumy ... mniam i widok ludzi jak jezdzi male i psytajace gtt :) Dzieki
Mamooth

Post autor: Mamooth »

No prawda, przejechałem sie Turbawka..tak sie podjarałem ze szok :-D
Nie moge sobie tylko podarowac ze taaaaak sie zagapiłem, bo mogła by byc moja :-(

Dzieki MT jeszcze raz!!!
potworzyca

Post autor: potworzyca »

Super, z opisu wynika, ze sie wspaniale bawiliscie, macie jakies fotki, chetnie zobaczyłabym...??
Mamooth

Post autor: Mamooth »

potworzyca pisze:Super, z opisu wynika, ze sie wspaniale bawiliscie, macie jakies fotki, chetnie zobaczyłabym...??
Jutro powklejam :-)
kucu

Post autor: kucu »

Ehhhh sie dzialo!:D
Kurde ekstra impra i to za free, czego chciec wiecej ?
No i czwarte miejsce na 20 uczestnikow w wyscigu na czas na torze nowym Seatem Leonem w wersji sport organizowanym przez Szkole Bezpiecznej Jazdy Tomka Czopika :]
A moja zona to juz wogole zaszalala, ale to juz ona opowie mysle :)
Zdjec mamy duzo i kilka filmikow, jak sie uporam z uploadem to na dniach zaciepne :)
Maolat

Post autor: Maolat »

wiekszosc zdjec jest mojego autorstwa ehhe wywalczylem od kucykow aparacik :D wiec zdazy sie i fotka ladnej pani :P / ladnych pań :P
jaszczur

Post autor: jaszczur »

Ja niestety nie dałem rady, poza tym MT miał dać cynk hehe pewnie zapomniał:P

Praca, praca, praca.......
Maolat

Post autor: Maolat »

sorka wyleciao mi z glowy ;/ tu foggi tu mamooth ..... potem babka ..... za dozo na raz ;/
qcnka

Post autor: qcnka »

No właśnie :-)
To co się działo nie da się opisac :-) Było turbo zaje..biscie :D

Wkelimy dziś może jakies foteczki ale uchylę rabka tajemnicy :P

Zna ktoś moze tego Pana?? :) :
Obrazek

No to zaczekajcie na relacje:D
Mamooth

Post autor: Mamooth »

Wklejam linka do albumu:

http://mamooth6.fotosik.pl/albumy/281992.html

Zdjęcia by Dziadoo, niestety musiałem zjechać z jakości (sory Januszek) bo do rana bym wklejał:))

Nie robiłem żadnej selekcji, dość dużo fotek fiatów a to dlatego, że drugi kolega Flaq jest wielkim maniakiem tej marki:)

Z 1/4 to najbardziej mnie ta Delta podjarała (gdy byłem małym bakiem miałem identycznego resoraka:)), niestety pod koniec coś sie zaczęła dupić ale czasy kręciła poniżej 10s.
Najlepszym wymiataczem okazał sie ten czerwony Civic Type R dłubniety na 270km, robił wrażenie nawet..:) chociaż ta Suzi DR 600 (dla niewtajemniczonych - to poj. 1 gara) złatało dupe wszystkim, nieżle jak na enduro :)
W sumie zawodników było niewielu ale zabawa i tak była niezła, wielka szkoda ze Delta sie wycofała pod koniec bo był by piękny pojedynek miedzy nią a Civic'iem...no cóż :)
Wielkim minusem była sama nawierzchnia, czyli płyty betonowe strasznie nierówne :/, wiem bo jechałem po nich Małolata syka :)

Resztę macie na zdjęciach, miłego oglądania :)
qcnka

Post autor: qcnka »

No to taka króciutka relacja z Autopikniku na Muchowcu bo większość fotek została już pokazana przez Mamooth'a :-)
Zaczęło się o 11.00.
Przyjechalismy krótko po 11.00 ale aut już było sporo.
Od totalnie wsiowych (chociaz były jeszcze gorsze)
Obrazek
po turbo pojechane ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek
Nie zabrakło również fanów mocniejszych pojazdów jednośladowych.
Obrazek Obrazek

Po wtępenj orientacji terenu udalismy się na ekspozycje „dziwacznie stuningowanych” furek :P
Honda Civic i car audio Blaupunkt
Obrazek Obrazek

“Str8 Lowrider” tańczący do muzyki (szkoda, że nie mam filmiku) ale i tak słaby był
Obrazek Obrazek

Ciekawy pomysł na VW. Szkoda ze nie mam zdjecia srodka. Istny „Pimp My Ride” ;-)
Obrazek

A także ciekawy bankomat na kółkach :-)
Obrazek
Bardzo się nam z Maolatem podobał, ciekawy wynalazek :P

Można było również obejrzeć nowy „wynalazek” Fiata a mianowicie Fiat 500. Fajna maskotka ale nie warta swojej ceny :-)
Obrazek Obrazek Obrazek

Nie zabrakło również hostess, które są nieodłącznym elementem kazdych takich imprez :P
Maolat nie omieszkał je sfotografować :P
Obrazek Obrazek

W między czasie podczas całego pikniku odbywały się zawody na 1/4 mili
Obrazek

A potem przyszła kolej na najlepsze, czyli „zapoznanie się” z czołówką kierowców rajdów Polski :-)
Sebastian Frycz i Jacek Rathe (i my, czyli ja i moja świadkowa :-) ) oraz ich Subarka
Obrazek Obrazek

Był jeszcze Zbyszek Gabryś i jego Ewunia
Obrazek
oraz Tomek Czopik i jego Szkoła Bezpiecznej Jazdy (nie wiem czemu ale nie zrobiliśmy mu zdjęcia).
Można było również zmierzyć się z „mistrzami”, czyli poknać wykrecony przez nich czas przejeżdżając z góry ustaloną trasę (slalom) nowym Seatem Leonem. I musze się pochwalić, że mój mąż wykręcił trzeci czas :P. BRAWO!!!! :D
Obrazek Obrazek Obrazek

No i gwóźdź programu.
Nie bez powodu pytałam w poprzednim poscie czy ktoś zna pana Gabrysia:
A oto powód :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Może dla kogos wcale nie jest to ekscytujace lub nawet nie zna pana Gabrysia ale ja tej przejażdżki nie zapomne do końca zycia!! Mogłam poczuć jak to jest siedzieć w profesjonalnej rajdówce, rozpędzac się do setki w ok. 5 sek i pobawić się w pilota z jednym z czołowych kierowców Polski.
Nie pytajcie jak było! :-) Tego nie da się opisać :P
ODPOWIEDZ