Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Mamooth - Hunter Agnieszka - Paris!!!

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Mamooth

Mamooth - Hunter Agnieszka - Paris!!!

Post autor: Mamooth »

Witam w moim topic'u :)

Pomyślałem sobie, ze zlecę mojej kobiecie Agnieszce misje polowania na Renatki w Paryży gdzie obecnie przebywa i sie uczy...niestety :-(
Oczywiście w Polsce przeszła pełne szkolenie praktyczne jak i teoretyczne z zakresu znajomości piąteczek :)

Z początku nie była zachwycona i marudziła, cyt. "Marcin....każdej piątki...tyś oszalał..." lub "dziwić się, że mi się auta po nocy śnią..." :-D, no ale cóż...nie mogła się nie zgodzić :-P

No to startujemy! foty będę sukcesywnie wklejał, oczywiście wszystko zależy od Agnieszki...zobaczymy jaką okaże się łowczynią :mrgreen:

Na pierwszy ogień idzie sama Hunter'ka :mrgreen:

Obrazek

Teraz kolejno Renie:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Mogłoby sie wydawać, że w Paryżu piąteczek będzie jak u nas maluchów, nic bardziej mylnego...na dzień dzisiejszy 0 ustrzelonych gtt/gte.
Mam nadzieje, że pomysł sie podoba :-D Kolejna porcja wkrótce!.... :-D
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

Przeszkolenie to jasne że podstawa ;-) , żdiecia udane czekam na kolejną porcję
sebasport

Post autor: sebasport »

Fajny pomysł! Zobaczymy co w stolicy słychac.

A ta czarna baccara strasznie mi sie podoba.Przytulił bym ja :-P
clio-energy

Post autor: clio-energy »

zglaszam przeciw....niech twoja kobieta sie zaloguje na forum i wkleja do wlasnego topicu fotki piątek....a ty leniu smierdzący bierz aparat telefon whatever i sam polój a nie wyręczaj sie kobietą pozostającą na obczyźnie, tyle ode mnie :P
Balos

Post autor: Balos »

Te baccary to wypasik ładny :-) Rzeczywiście czarna jak marzenie :-D
Benon

Post autor: Benon »

Czarna jest śliczna-jak moja :mrgreen:

Nawet ma podobnie krzywo spasowane przednie kierunki, ale ja mam grill prosto :D
ODPOWIEDZ