Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Zimna Wódka

Czyli forum na wesoło - wszystko co nas śmieszy :D

Moderator: Moderatorzy

Yakkul

Zimna Wódka

Post autor: Yakkul »

Dziś otrzymałem ciekawego maila :lol: cytuję


ZIMNA WÓDKA..||......||'""|""\__,_

| ______________ ||__..|I__|__I___ |)

|(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)

to jest samochód z zimna wódka, zadbaj o to by dojechał dziś do każdego! Dziś jest dzień najlepszych przyjaciół, ziomali. Wyślij to do wszystkich osób na liście i do mnie z powrotem ( nawet, gdy będę niedostepny). Poczekaj ile dostaniesz odpowiedzi. Jeśli więcej niż osiem to znaczy, ze jesteś lubiany i się dziś opijesz lub najpóźniej jutro

Szklanka wódki (250 g) zabija około 1000-2000 komórek nerwowych w naszym mózgu. Komórki nerwowe się nie regenerują. Ludzki mózg składa się z około 3 miliardów komórek nerwowych, z czego

używamy, na co dzień około 10% z nich. Zatem około 2,7 miliarda komórek jest niepotrzebnych. Szklanka wódki zabija 1000 komórek nerwowych. Człowiek może bez obawy o swoje zdrowie wypić 2 700 000 szklanek wódki.

Przeliczamy:

1 butelka (750 g) = 3 szklanki, zatem

2 700 000/3 = 900 000 butelek.

Zakładając, ze maksymalny wiek przeciętnego alkoholika wynosi 55 lat, a

zaczyna on pić, powiedzmy mając 15 lat, to mamy 40 lat stażu.

Przeliczamy lata na dni:

40 * 365 = 14600 dni picia.

Jeżeli możemy wypić 900 000 butelek bez obawy o nasze komórki nerwowe to:

900000/14600 = 62 butelki wódki dziennie!

Wniosek:

Aby umrzeć z braku komórek nerwowych musielibyśmy pić po 20 butelek wódki na śniadanie, 20 - na obiad i 30 - na kolację...

KAMIEŃ Z SERCA ! GORZAŁKA DLA WSZYSTKICH !

Podaj dalej, żeby ludzie nie żyli w nieświadomości.


END

Można pożartować ale bardzo proszę o wypowiedzi na poziomie.
Osobiście jeśli piję nie wsiadam za kierownice również nikomu pod wpływem nie pozwolę prowadzić, każdy ma swój rozum i odpowiada za siebie. Ale nietrzeźwy umysł za kółkiem jest zagrożeniem również i dla innych osób.
qcnka

Post autor: qcnka »

kolejny ambitny temat ... :-|
makhi

Post autor: makhi »

Niestety człowiek nie matematyka. Dla mnie kolejny temat do zamknięcia i nic więcej nie dodam do tego tematu.
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

wódka... to pewna śmierć! niszczy pijącego i jego otoczenie.

Pewnie jeszcze nie miałeś za bardzo z nią do czynienia i dlatego taki temat.
przez te wszystkie lata nie da rady zniszczyć wszystkich komórek nerwowych, ale musisz brać pod uwagę , że wódka nie wybiera tylko tych nieaktywnych komórek!
zazwyczaj jest tak że właśnie te są omijane...alkohol wyrządza znacznie większe spustoszenie w organach wewnętrznych.. ale co ja będę Cię pouczał...
jeśli masz odwagę pisać takie tematy to proponuję odwiedzić spotkanie AA dla osób uzależnionych i posłuchać co mają do powiedzenia. jeśli jesteś naprawdę odważny to odwiedź spotkania dla współuzależnionych ,czyli żon i dzieci alkoholików!
a następnie pomyśl nad tym czy warto otwierać takie tematy!

dla mnie temat jest porażką, tego kto go otwarł..
konradmk

Post autor: konradmk »

oooooo matko, ludzie nie zachowujcie się jak leśne dziadki w kapeluszach. ja pewnie powinienem zmienić 1.8 na 1.1 w mojej reni bo przez to mam za dużą moc i mógłbym komuś albo sobie zrobić krzywdę (najlepiej pójść na spotkanie grupy ofiar wypadków samochodowych). zamknijcie ten temat bo mi słabo ;)
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

W takim razie zamykam.
Zablokowany