Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

foto hobby

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

makhi

foto hobby

Post autor: makhi »

co robicie oprócz r5?
właściwie nie wiem gdzie to wkleić
z tęsknoty za pogodą, ta jaka jest dziś jest najgorsza.Lubie kiedy jest snieg albo gdy jest nie za gorąca a nie kiedy jest bardzo mokro.
------------------------------------------------------
Tuż przed pierwszą większą trasą.pierwszy etap to 220km prawie 11 godzin pedałowania niecałe 15 godzin wycieczki.Z Kielc do Chorzowa,Tak obładowany rower prowadzi sie jak motocykl, maksymalna prędkość 83km :evil: po takim dniu w namiocie usypia sie momentalnie.
Obrazek

Tu w codziennym użytku ( no zanim kupiłem 5)
Obrazek

Takie oponki są super na asfalt Prawie 8 atmosfer w kole, niestety nie dol lasu, tu przystanek na wymianę dętki.
Obrazek
...
Pierwsze zimowe wyjscie pod namiot
Obrazek

Gorąca zupka ! co chyba widać po reakcji kolegi
Obrazek
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Dałeś czadu na tym rowerku :D swego czasu też dużo podróżowałem z tym że na "góralu" troszkę mniej komfortowy na asfalcie , najdłuższa trasa Skulsk - Włocławek + parę km po mieście i wyszło troszkę ponad 200. A przygód i wrażeń było co nie miara ;-)
Ta max prędkość to chyba z górki bez balastu ;-) ? ale i tak jestem pod wrażeniem.

Mój dawny rekord 49,9 wydaje się że licznik miał taki zakres choć mogę się mylić, no i górski nie śmiga za szybko

Fajne fotki, też lubię robić zdjęcia, choć nie mam łącza by cokolwiek wkleić tracę bardzo dużo czasu a jak plik jest za wielki resetuje mi się połączenie. (Nie kupujcie iPlusa Blucoonnect`a i tym podobnych może i to ma kilka MB/sek ale przy hotspocie a nie w terenie- bo mój modem z ledwością ciągnie 50 kb/sek wysyła max 10 kb/sek :-( )
ODPOWIEDZ