Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Jak pracuje silnik benzynowy 4 cylindrowy 16V

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mowilem do zuwika

no i co w zwiazku z tym?

moze komprecha jest mniejsza na potrzeby filmu? moze paliwa jest mniej? co to zmienia?

a moze to jest pawdziwy film? - skad wiesz ze tak to nie wglada skoro nie widziales? teoria teoria a praktyka praktyka...
żuwik

Post autor: żuwik »

A skąd wiesz, że przez kabel płynie prąd? Przecież go nigdy nie widziałeś...
KinioPP

Post autor: KinioPP »

Żuwik. Jak to ma wyglądać wg ciebie? Tempo spalania za małe? Zobacz ile trwa wyładowanie na świecy w tym filmiku.
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

tez chcialbym sie dowiedizec co jest nie tak z tym filmikiem
żuwik

Post autor: żuwik »

To sobie kup świecę badawczą, zeszlifuj z niej gwint, zastąp kawałkiem gumy, wsadź do głowicy i fire. Efekty wizualne gwarantowane.

PS. Chcę widzieć nieruchomy obiektyw rejestrujący ciśnienie 10MPa. Chcę go dotknąć. Cały materiał głowicy drży, ale to kamera z panasonika ze stabilizacją napewno jest. Do dziś są problemy przy wytwarzaniu indykometrów. Nie dają rady.
Awatar użytkownika
kkrasnall
Posty: 565
Rejestracja: 7 lutego 2010, 14:48
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:

Post autor: kkrasnall »

odgrzewna kiebasa, ale jeśli ktoś ma ochotę to załaczam całą anilmację z muzyczką w formie wygaszacza.

edit
Coś się popitoliło i niemogę dodać pliku, zaraz coś wymyślę :-/

edit
Wymyśliłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://rapidshare.com/files/82080261/De ... e.exe.html

miłego oglądania :-D
ODPOWIEDZ