Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Małe teRenówki

Czyli forum na wesoło - wszystko co nas śmieszy :D

Moderator: Moderatorzy

Alkapone

Małe teRenówki

Post autor: Alkapone »

http://pl.youtube.com/watch?v=Rx8khq02nNo

W sumie to szkoda Renóweczek, ale nawet całkiem nieźle radzą sobie "w terenie" :P
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

Karol

Post autor: Karol »

wandale... :P szkoda aut na takie coś...
Alkapone

Post autor: Alkapone »

No takich filmików też dużo widziałem... :-|
Co Ci ludzie mają za problem... ehm
egonn87

Post autor: egonn87 »

Się zaczęło... U nas przynajmniej takie trupy idą na części, albo się ścigają :-( Zreszta co ja mówię? jakie trupy?? Tamte auta na stówę nie były bardzo zgnite, bo to we Francji było Za dużo pieniędzy w...:?:

Ten drugi film to już totalne szambo.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Alkapone

Post autor: Alkapone »

Ehm, to też widziałem wasq...
Ale w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego oni wszyscy niszczą te Renówki :-/
Karol

Post autor: Karol »

we francji r5 to jak u nas fiat 126 p ;) u nas malacze też sie ostro katuje ;) i nikt na to nie narzeka.
Alkapone

Post autor: Alkapone »

No ale maluch to troche inna bajka, pozatym nie tylko we francji katują Renówki :P
Karol

Post autor: Karol »

dobra, ale idea ta sama. auto w przeszłości masowo produkowane, teraz nie stanowi prawie dla nikogo dużej wartości... no może poza miłośnikami...
Alkapone

Post autor: Alkapone »

No w zasadzie to masz rację ;)
makhi

Post autor: makhi »

a to może być niezła zabawa skatować jakieś autko.
Karol

Post autor: Karol »

a jaki w tym cel?? jaki to ma sens?? poczujesz się bardziej 'męski", że skatowałeś zwykły przedmiot?? który nic Ci nie powie?? :roll: :roll: :roll: :roll:

dla mnie to idiotyzm. rozumiem, zajechać autko, np na KJS'ie. zdarzy się. ale tak, o?? po co pytam?? :roll: :roll:

szkoda mi Twojego auta :roll: :roll:
makhi

Post autor: makhi »

nie pisze że mnie to kręci, ale widać że wielu ludzi tak.Zapewniam że nie meczę swojej renufki.
Karol

Post autor: Karol »

makhi pisze:nie pisze że mnie to kręci, ale widać że wielu ludzi tak.Zapewniam że nie meczę swojej renufki.
inaczej zrozumiałem post wyżej ;)

mam nadzieję :-P :-P :-P :-P :-P
ODPOWIEDZ