Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

SKRZYNIE BIEGÓW RENAULT - ZESTAWIENIE

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

SKRZYNIE BIEGÓW RENAULT - ZESTAWIENIE

Post autor: lodoo »

Zestawienie duzej liczby roznych skrzyn z renault :-)

przelozenia, predkosci ....

ostatnio duzo osob pytao skrzynie, przelozenia itd...

tu jest wszystko
Załączniki
przelozenia_skrzyn_renault.rar
(62.54 KiB) Pobrany 177 razy
Ostatnio zmieniony 8 sierpnia 2010, 13:59 przez lodoo, łącznie zmieniany 5 razy.
pavko

Post autor: pavko »

Jakoś tak znajomo wygląda ten arkusz kalkulacyjny :-P . Jak się zmobilizuję to będzie update, bo mam trochę nowych informacji... :mrgreen:
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

twoja robotka?? :-)
to gratulacje :-) super :-)
ja znalazlem na sieci jakis czas temu i zapisalem sobie i teraz znalazlem na dysku to wrzucilem :-)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

dobra jak to odczytać ?? to są jakies przełożenia co do czego sie ma?
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

do tego jakie sa przelozenia :-D masz jakies obroty silnika np 1000 to jak masz przelozenie 32:16 to ono oddaje 500 - chyba to jest jasne ;]
ODPOWIEDZ