Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Nasze Domeny

Uwagi dot. działania forum, propozycje zmian. Wszystkie uwagi i propozycje traktujemy bardzo poważnie.

Moderator: Moderatorzy

Maolat

Nasze Domeny

Post autor: Maolat »

Witam wszystkich, po calej tej sytuacji z forum, co jednoczesnie wiaze sie z reorganizacja hmm a napsize to w ten sposob "naszego" calego klubu, wpadlem na dosc ciekawy pomysl jakim byl zakup domeny " www.r5kp.pl "
Chcial bym jakos pomoc, przyczynic sie do rozwoju naszego klubu, ktos moze powiedziec a dlaczgo akurat teraz!? a no bo czasem potrzebny jest upadek by sie podniesc znacznie wyzej !
Jestem pewien ze znajda sie osoby ktore pomoga utrzymac nasze domeny, na dzien dzisiejszy koszt to - 12,08 PLN (ktory z chcecia uiscilem na cele klubu :)) a po roku bedzie oczywiscie znacznie wiekszy ale mysle ze mozna liczyc na "klubowiczy" i skladke:). Dziękuje

Aktualne domeny pod jakimi mozna nas znalesc to:

www.klubrenault5.pl

www.r5kp.pl
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Hmm dobry pomysł MT w sumie myślę że oby sytuacja się nie powtórzyła (bez obrazy panowie Kabar Lodoo) jak to miało miejsce ze sweeperem (że on finansuje i sobie rządzi zamyka i nie dba!) myślę że od początku trzeba o tym pomyśleć składki na domenę serwer aby nikt już nas nie wyganiał aby to było serio serio klubowe czyli nasze!!

myślę że wtedy łatwiej będzie nam znieść drobne reklamy wspomagające budżet klubowy itp itd

co do domeny r5kp.pl ja bym ja zostawił ta jest dobra!!

są to sugestie i moje zdanie więc proszę mnie za nie nie mieszać z błotem tylko przemyśleć bo historia lubi się powtarzać!

RE5PEKT
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

super MT :-)
chciałem kupić www.kr5.pl i sprzedać kabarowi za 500zl :mrgreen: ale zajęta :-(
jeśli zarejestrujemy klub jako stowarzyszenie i zrobimy jakieś składki to wszystko będzie unormowane prawnie, na papierze...
Jestem PEWIEN, że kabar nawet jakby zrezygnował z klubowania to domenę oddał by za frajer na rzecz klubu... ale jestem też PEWIEN, ze to nie nastąpi ;-)
corey16

Post autor: corey16 »

można robić ściepe i bydymy ją utrzymywać
Piotrek
Posty: 992
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

jestem za
można też zarejestrować klub jako organizację pożytku publicznego(coś się wymyśli żeby przeszło - po co mamy dawać skarbówce kase na imprezy jak mogą to być nasze imprezy) i będzie dodatkowa kasa
tel. 694-451-356
Obrazek
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no to git zróbmy wkońcu ten klub jak sie należy ;)
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

taa, popieram 8-)
vino1986

Post autor: vino1986 »

ja tez to po ile sciepa :?: ;-)
ODPOWIEDZ