Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spot śląsk - małopolska???

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

corey16

Post autor: corey16 »

to co? działamy coś?
Dłoogi

Post autor: Dłoogi »

no działamy... oby tylko nie tak jak zawsze :lol:
termin 29.11 jak już pisałem ...pasuje największej liczbie ludzi ...ilu nas będzie tyle będzie
gdzie... hmm??? ja tam moge się na śląsk dokulać... nie problem. tylko skoro ta wasza miejscówa jest spalona to ktoś musi rzucić inną opcją

...Do chłopaków ze śląska... wpadnijcie 11.11 (święto!!!) do sosnowca.
będzie impreza "sportowa" w stylu kjs ...zgłoszone są dwie piątki! Moja i śnieżynka, którą lata temu zbudował Kabar... teoretycznie mają lepiej przygotowany samochód... dużo lepiej! ale się zobaczy kto wygra w tej rywalizacji :mrgreen:
corey16

Post autor: corey16 »

do sosnowca to ja nie mam paszportu :mrgreen:
żartuje, cierpię na nudę wiec jak napiszesz co i jak to pewnie wpadnę
Dłoogi

Post autor: Dłoogi »

Maolat

Post autor: Maolat »

Panowie i Panie ,,, pierw Go Sport :) ... Potem zjad do Panoramy na Pizze Piwo albo czxekladke na goraco i po problemie :)
corey16

Post autor: corey16 »

Więc ustalone

29.11 spotykamy sie pod Go Sportem

jeszcze niech mi ktoś wytłumaczy gdzie to jest :oops:

centrum 3 stawy :?:
kuba

Post autor: kuba »

a to znaczy ze młolat tez bedzie no super :mrgreen:
Dłoogi

Post autor: Dłoogi »

też coś tak słyszałem że na czterech stawach :-P 15:00 :?:
żuwik

Post autor: żuwik »

A może by tak katowice ruszyły tyłeczek? Tak żeby żywiec, bielsko i kraków miały ciut bliżej ;)
corey16

Post autor: corey16 »

mi to tam obojętnie byle by mnie ktoś poprowadził
Sweeper

Post autor: Sweeper »

tradycyjnie mnie już nie będzie...
ehh życie rodzinne ;D
corey16

Post autor: corey16 »

szkoda, a chciałem Cię poznać :-/
Dłoogi

Post autor: Dłoogi »

No to idziemy w konkret...
29.11 godz. 15:00 "GoSport", czyli CH 3 stawy
ekipa z "katowic" znajdzie miescoofke na "ciąg dalszy" :-P

1. Dłoogi ...i zabiorę pilota
corey16

Post autor: corey16 »

1. Dłoogi ...i zabiorę pilota
2.Corey + osoba towarzysząca, Żonka bądź szwagier
supermonster

Post autor: supermonster »

Maolat pisze:Panowie i Panie ,,, pierw Go Sport :) ... Potem zjad do Panoramy na Pizze Piwo albo czxekladke na goraco i po problemie :)

nuda! Jesli pogoda bedzie wzgledna to znajdzcie sobie ładną widokowa trase gdzies w Beskidach, zróbcie mały Rollin Rollin a potem jakaś karczma goralska i miodzio!
ODPOWIEDZ