Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Problemy z pompą paliwa - dziwne dźwięki

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

gufner

Post autor: gufner »

Dlaczego? Przecież i tak jest powrót do baku, więc najwyżej (moim zdaniem) za dużo wahy poleci do baku ale tyle ile trzeba poleci do wtrysku. No ja na chłopski rozum tak myślę :)
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

No ale do wtrysku paliwo musi być podane pod odpowiednim ciśnieniem :>
wsmpw

Post autor: wsmpw »

Robcio_GTT pisze:No ale do wtrysku paliwo musi być podane pod odpowiednim ciśnieniem :>
:okok: i to ciśnienie wynosi albo 3 bary albo 1 bar niestety nikt tego nie wie :D :]
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

1bar to chyba daje mechaniczna pompka na bloku w 1,4
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
gufner

Post autor: gufner »

Kurcze, no to kupa. Złomek stoi więc do wiosny. W tych temperaturach leżenie pod autem nie wchodzi w grę :) Fuck.....
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

a tam nie jest czasem pompa 3 bary???
wsmpw

Post autor: wsmpw »

gufner pisze:Kurcze, no to kupa. Złomek stoi więc do wiosny. W tych temperaturach leżenie pod autem nie wchodzi w grę :) Fuck.....
hmm jak kupisz nową to nową podłącz na krótko przez okno i jazda z bańki...
gufner

Post autor: gufner »

Haha, na to nie wpadłem :) Oka, dałeś mi wiarę :) Dobra, no to po sylwestrze, czyli jeszcze lekko pijany podchodzę do tematu :)
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Ba, nawet jak z tyłu nikt nie siedzi, to można odchylić siedzisko, zdjąć pokrywkę i podłączyć pod oryginalny króciec - ten najgrubszy to od smoka :) czysto łatwo i przyjemnie. Z bańką to problem bo szybko ją opróżni i do baku powróci :)
ODPOWIEDZ